• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Keni Thyer Zemren Dikujt??

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
ANETAR ✓
Mesazhe
2,348
Mosha
27
kur thash keni thyer zemren e dikujt se kisha vetem per partnerin. Jeta te sjell te papritura vendime te nxituara etj.
 

Senseo

Unconventional.
ANETAR ✓
Mesazhe
6,448
@Anabela nese ti si nismentare e ktyre lloj temash nuk mban pak seriozitet ne tema do ti fshi te gjitha postimet jasht teme. E keni bo rrumpall :)
 
Top