• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Keni Thyer Zemren Dikujt??

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,329
Njehere njoha nje vajze nga Kopenhagen.
U kuptuam nga google translate.

Ajo perpiqej te ekrani te formulonte fjalite,e une i shikoja syte.
Perendeshe pamje kish.
Te dy e dinim qarte qe s'na nevojitej google,e ish i tepert.
Nje erez e lehte i'a ngaterronte floket,e ne c'do min i sistemonte mbi 10 here.
Ne mes te nje sheshi te madh mbush me njerez,s'kish ma femer te bukur se ajo ne prani.
Jam ne dyshim se do kete kaluar ndonjeher ne te kaluaren ne ate vend me te embel buzeqeshje se c'kish ajo.

Pas nje jave di qe lotuam te dy.
S'kish hapesire per te forte. :(
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Soul

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
741
se besoj..nuk anku njeri se mund te me ket pas ne zemer e tja kem thy
 

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,759
Location
127.0.0.1
Pervec shpnetkës nuk besoj ti kem thy gjo tjeter
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,888
Location
Struge
Me shume dyshoj se kane bere sikur ua kam thyer..
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,420
Location
USA
Un fatmirsisht shkoj mbas atyre qe jan te pa shpirt dhe te pa zemert, kshu qe skam thy asnji zemer deri msot shyqyr zotit! Lol
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,420
Location
USA
Kot nuk je singel 😂😂😂😂😂
Cte bej un e mjera, nuk me perballojn dot, im too sweet for them, velen direkt! Speaking sweets, sma dhe qe sma dhe nji kafe dhe desert qe ngordhshhh ishalla kerrnac i dreqit 😛
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
2,223
Cte bej un e mjera, nuk me perballojn dot, im too sweet for them, velen direkt! Speaking sweets, sma dhe qe sma dhe nji kafe dhe desert qe ngordhshhh ishalla kerrnac i dreqit 😛
Amore...ti je si sherbeti me krype. E embel si recel limoni e si liko hithrash.
Sa here me ngrihet sheqerri me thote doktori ngele duke menduar per Alesian.
Renc e thyefsh takat, kaq e mire je sa dhe fjalet sme dalin nga goja se si turshi lakre me lejne shije.
Zemren ta hongsha se e ke si shega e pabere.

Kiss kiss me dashni prush xjarr. Lol
 

titan

12345678987654321
VIP i Forumit
Mesazhe
2,223
@Dorina me ka thyer zemrën time që e kam si kazan për të larë rreckt e shamit kur qanim se bashku nëpër kinema duke parë transformersat.
Ah ti o gocë që me flokët e tua kacub kisha në plan ti prisja e me to të ngrohja zemrën time këtë dimër. Tani me duhet te blej uje me gaz për ngrohje. Lol

Dhe them me..për mua je si ai ylli që e mbulojnë retë e zeza në qiell. Je thesi me miell për urim time shpirtërore, uje çezme i paklorinuar.

Ti për mua je si oxhaku që sndizet kurrë, si pema e vitit të ri që është lënë në një cep të shpie e stolisur plot me dhurata. Ah ti që e bën zemrën time të vuaj pak jo shumë. Ti je e para dhe e fundit andej nga mesi.

Ja pra fjalët e mia mjaftojnë për të shprehur që me je si shiu që të lag në palcë.

Me shume dashni të perveluar e të percelluar

Gjithmon i joti,

Titan

Lol
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
@Dorina me ka thyer zemrën time që e kam si kazan për të larë rreckt e shamit kur qanim se bashku nëpër kinema duke parë transformersat.
Ah ti o gocë që me flokët e tua kacub kisha në plan ti prisja e me to të ngrohja zemrën time këtë dimër. Tani me duhet te blej uje me gaz për ngrohje. Lol

Dhe them me..për mua je si ai ylli që e mbulojnë retë e zeza në qiell. Je thesi me miell për urim time shpirtërore, uje çezme i paklorinuar.

Ti për mua je si oxhaku që sndizet kurrë, si pema e vitit të ri që është lënë në një cep të shpie e stolisur plot me dhurata. Ah ti që e bën zemrën time të vuaj pak jo shumë. Ti je e para dhe e fundit andej nga mesi.

Ja pra fjalët e mia mjaftojnë për të shprehur që me je si shiu që të lag në palcë.

Me shume dashni të perveluar e të percelluar

Gjithmon i joti,

Titan

Lol
Haahhahaahhahahahhahahhahhahahgagagga
O kafshë
Ishalla stë lexon @Moonlight
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Apo don me ma thy ???
Apo po don me ta thy!!!!!
Me ty e kam me ty

Ehhhhhhhhhgg sa kam thy e sa here ma kane << plagos >>
Sa here kane qitt lot per mua... e sa here une kam qit kos

Te shkuara I qofshin
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,420
Location
USA
Amore...ti je si sherbeti me krype. E embel si recel limoni e si liko hithrash.
Sa here me ngrihet sheqerri me thote doktori ngele duke menduar per Alesian.
Renc e thyefsh takat, kaq e mire je sa dhe fjalet sme dalin nga goja se si turshi lakre me lejne shije.
Zemren ta hongsha se e ke si shega e pabere.

Kiss kiss me dashni prush xjarr. Lol
Eh cma hape oreksin me keto turshi e lakra o te hapsha trut e kokes. You are so romantik in your own crazy weird little way lol.
 
Top