• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Keni Thyer Zemren Dikujt??

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,904
Nofulla, krahe, kembe, hunde po :p
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,226
Mosha
35
Location
Space
E kam bere pa dashje. :p
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,126
E di ti
I DOnt careeeeeeeeeeeeeeeeeee

:D
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
5,888
Ehuha ... ju thyhet akoma Pa I prekur me dore , Nuk e di a quhet kjo 🤓🤪

Nuk kam thyer jo 🙃
 

Jorina`

Closed/Suspend 👋
ANETAR ✓
Mesazhe
864
Location
Zürich
Po tani njerz jemi edhe gabojm....
eshte gati se e pamundur te mos i kemi thy zemren naj kujt qoft Prindi, vllau, motra, partneri/ia, shoqeria.....etc
Gjithsesi sa per pjesen time asnjehere me qellim, nese do Isha e vetdishme qe i kam thy zemren naj kujt mesiguri se do i kerkoja Falje dhe do mundohesha te sillem me mire me ate person :)
 
Top