• Pร‹RSHร‹NDETJE VIZITOR!

    Nรซse ju shfaqet ky mesazh do tรซ thotรซ se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tรซ shihni pjesรซn me tรซ madhe tรซ seksioneve dhe diskutimeve tรซ forumit, por akoma nuk gรซzoni tรซ drejten pรซr tรซ marrรซ pjesรซ nรซ to dhe nรซ avantazhet e tรซ qรซnurit anรซtar i kรซtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qรซ tรซ dรซrgoni postime dhe mesazhe nรซ Forumin Netedy.com.

Kerkes per gocat!

Behuni pjesรซ e platformรซs sรซ njohjeve online! Netedy รซshtรซ platforma e chatit mรซ e madhe shqipfolรซse! Aty ku mundesia pรซr tu njohur me Vajza & Djem eshte bรซrรซ me e thjeshtรซ!

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,904
E nderuar ministre po cfare faji kam une kur shumicen detyrohem ti'lej per vjeshte:(:(.
Une e pyes djalin e botes per mesimin e dites e ai me flet per futboll:p:p.
 
Top