Kerkes per Mbylljen e Profilit tim tek forum.netedy.con

Status
Not open for further replies.

VAGABONDII

Ske pse trego kush je, jeta te ben ta tregosh ate!
ANETAR ✓
Mesazhe
903
Location
ktu pra
Persh Admina do ishte e mundur te me mbyllni profilin tim si dhe tu beni Delete gjitha Postimeve qe kam bere! Arsyeja e thjesht nuk jam i nivelit te lart sic jane shume ketu, dhe fjalori im eshte shpesh i rrembyeshem.
Kenaqesi qe isha pjese e juaja qe me dhate mundesine te ndihem si ndonje gangster por ne jeten Reale ruaj lopet dhe koha sme mjafto se po bej dhe Stanin e lopeve
me rrespekte Vagabondii
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Kosoovaarkaa

Neler umdum ben, nasıl soldum ben En yakınımdan bö
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
6,051
Mosha
21
Persh Admina do ishte e mundur te me mbyllni profilin tim si dhe tu beni Delete gjitha Postimeve qe kam bere! Arsyeja e thjesht nuk jam i nivelit te lart sic jane shume ketu, dhe fjalori im eshte shpesh i rrembyeshem.
Kenaqesi qe isha pjese e juaja qe me dhate mundesine te ndihem si ndonje gangster por ne jeten Reale ruaj lopet dhe koha sme mjafto se po bej dhe Stanin e lopeve
me rrespekte Vagabondii
Ktu ja fute kot nivel ma tlart qetu asni sjan se edhe un ktu jam gangastere ama jeten reale i kam shit lopt se dimer 😶
Admina mos fshini komente palidhje se duhet me fol kur hap dikush tem flm
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Kontributor
Mesazhe
14,329
Location
Space
Pershendetje @VAGABONDII

Kerkesa jote refuzohet per dy arsye. E para nuk e pranoj qe dikush te thote se eshte ndiere i ofenduar apo qe e kane bulluar ne forum pasi kjo do ulte seriozitetin e stafit dhe anetareve te ketij forumi. Se dyti nuk ka mundesi teknike qe kjo kerkese te realizohet pasi nuk e lejon database. Shpresoj ne mirekuptimin tend dhe shpresoj gjithashtu qe kjo te jete kerkesa e fundit e ketij lloji. Te uroj gjithe te mirat, tema mbyllet!
 
Status
Not open for further replies.
Top