Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kerkes per Mbylljen e Profilit tim tek forum.netedy.con

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

VAGABONDII

Ske pse trego kush je, jeta te ben ta tregosh ate!
ANETAR ✓
Regjistruar më
Prill 7, 2019
Mesazhe
1,039
Persh Admina do ishte e mundur te me mbyllni profilin tim si dhe tu beni Delete gjitha Postimeve qe kam bere! Arsyeja e thjesht nuk jam i nivelit te lart sic jane shume ketu, dhe fjalori im eshte shpesh i rrembyeshem.
Kenaqesi qe isha pjese e juaja qe me dhate mundesine te ndihem si ndonje gangster por ne jeten Reale ruaj lopet dhe koha sme mjafto se po bej dhe Stanin e lopeve
me rrespekte Vagabondii
 
Persh Admina do ishte e mundur te me mbyllni profilin tim si dhe tu beni Delete gjitha Postimeve qe kam bere! Arsyeja e thjesht nuk jam i nivelit te lart sic jane shume ketu, dhe fjalori im eshte shpesh i rrembyeshem.
Kenaqesi qe isha pjese e juaja qe me dhate mundesine te ndihem si ndonje gangster por ne jeten Reale ruaj lopet dhe koha sme mjafto se po bej dhe Stanin e lopeve
me rrespekte Vagabondii
Ktu ja fute kot nivel ma tlart qetu asni sjan se edhe un ktu jam gangastere ama jeten reale i kam shit lopt se dimer ?
Admina mos fshini komente palidhje se duhet me fol kur hap dikush tem flm
 
Pershendetje @VAGABONDII

Kerkesa jote refuzohet per dy arsye. E para nuk e pranoj qe dikush te thote se eshte ndiere i ofenduar apo qe e kane bulluar ne forum pasi kjo do ulte seriozitetin e stafit dhe anetareve te ketij forumi. Se dyti nuk ka mundesi teknike qe kjo kerkese te realizohet pasi nuk e lejon database. Shpresoj ne mirekuptimin tend dhe shpresoj gjithashtu qe kjo te jete kerkesa e fundit e ketij lloji. Te uroj gjithe te mirat, tema mbyllet!
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.