Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kerkese Aksesi

viski

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 17, 2020
Mesazhe
1
Pëlqime
1
Pikë
3
Mosha
26
User name: viski

Pseudonimi/Nick qe perdor ne chat viski

Sa kohe ke i rregjistruar ne Netedy Chat? 1 Muaj

Pershkruaj veten sakte dhe me pak fjale Jam nje shok i enrikut i mocem po du me pas ircop nese mundeni me me mar staf ju faliminderit..

Cili te ka referuar ne chatin Netedy.com ENRIK
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top