Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

[AOP] Kerkese per Aop

Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Borjan

VIP
Nt2 V.I.P
Regjistruar më
Nën 5, 2017
Mesazhe
6,880
Psh te gjithve doja te isha edhe un pjese e stafit tuaj, nuk jam i vjeter ne chat por as I ri nuk jam shpresoj qe kjo kerkese te merej per baze nga ju ,respekt per te gjith BuuM
 
Persh Buum. Te flm Por te jesh aop duhet te plotesosh disa kritere

1 nick te jet i regjistruar min 3 muaj
2 te kesh njohuri te komandave baze
3 te jeni aktive né main

Uroj ti permbushesh keto kritere kshu mund te marim parasysh kerkesen tuaj per te qen pjes e stafit gjithesesi do jeni nen vezhgim te vazhdushem nga stafi sop

Flm resp Elaa
 
Persh Buum. Te flm Por te jesh aop duhet te plotesosh disa kritere

1 nick te jet i regjistruar min 3 muaj
2 te kesh njohuri te komandave baze
3 te jeni aktive né main

Uroj ti permbushesh keto kritere kshu mund te marim parasysh kerkesen tuaj per te qen pjes e stafit gjithesesi do jeni nen vezhgim te vazhdushem nga stafi sop

Flm resp Elaa
Dy te fundit besoj qe i kam ne disponim, te paren per fat te keq nuk e kam , nuk ka asgje thjesht kisha deshire te isha pjese e stafit tuaj.
 
Dy te fundit besoj qe i kam ne disponim, te paren per fat te keq nuk e kam , nuk ka asgje thjesht kisha deshire te isha pjese e stafit tuaj.
Do flas me sop e tjere e do ju kthej pgj se shpejti Flm
 
Elaa nese ka deshir & vullnet ska lidhje nick i regj mbi 3 muaj :) ti shiko aopet e tjer & sop & me teper se ta ;) i ke nje muaj te regj kshuqe merrni detaje tjera per baz jo nick regj me gjith resp :)
Te flm per keshillen Por do te lutesha mos nderhysh né dicka qe ste takon te lutem dhe nuk thash qe sdo pranohet eshte nje vendim qe meret nga sop pls Flm resp Elaa
 
Prsh kerkesa qe ka bere bumm stafi sop kte here refuzoj dhenien e access. te shohim angazhimin tend me serioz per nje her te dyt. ju flm .
 
Gjithsesi flm per pgj e thene Tironso , nuk e kisha me deshire te madhe ate aces edhe nje here Flm
 
@Elaa Mir osht qe Te nxjerrni komanden e re !why Nick ose /cs why #dhoma Nick Te shikohet: cfar Nick keni ne grup dhe cfar aksesi keni osht Mir per Te gjith ... fol me stafin root admin per Ta shtu edhe ket komand
 
:)Te flm per keshillen tende Por se di né jeni né dijeni kam dhen dorheqeje nga sop mund te flasesh me sop te tjer . Flm gjithesesi qe drejtoheni tek une klb
 
:)Te flm per keshillen tende Por se di né jeni né dijeni kam dhen dorheqeje nga sop mund te flasesh me sop te tjer . Flm gjithesesi qe drejtoheni tek une klb
Ok sorry Nuk e Dija :)
 
@Elaa Mir osht qe Te nxjerrni komanden e re !why Nick ose /cs why #dhoma Nick Te shikohet: cfar Nick keni ne grup dhe cfar aksesi keni osht Mir per Te gjith ... fol me stafin root admin per Ta shtu edhe ket komand
@TiRoNs lexoje ket komentin
 
Status
Nuk është i hapur për përgjigje të mëtejshme

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.