Kerko kafe nga Anetari

Goni11

🛑🚧🛑🚧🛑
ANETAR ✓
Mesazhe
837
Vendndodhja
🌍
Ik mer me ato birrat se na I bone legjende e kurre si dhe 😂
Per arsye locationi ka ndodhur jo se skam dashur 😂😂😂 me jeo adresen te ta bej porosine qe ketej per nje arke te big market ti sjellin ne shtepi 😝
 
 • Hahaha
Reactions: ABC

Dea

Nt2 Kontributor/e
Mesazhe
8,470
Une nuk ia lyp askujt ... kafen e kam fjalen 😎
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top