Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kerkohet ky person....

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,540
Pëlqime
1,752
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
@molecule eheh mor sumçe mor sumçe
1 lajmerim nxjerr vini
Shife, sa te kane dasht
Te gjithe aktiv
Duke nis nga shoku yt e koleg chati. Juno
E te tjerrt me radhe........
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,540
Pëlqime
1,752
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Molha shiti serverin
Sares i iku adm
Juno sdi
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,540
Pëlqime
1,752
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Pse e ka ba dhe kte ai ???
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top