• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Kerkoj ndihme per dicka Serioze!

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
4,230
Likes
5,338
#18
Si ta largoj te dashuren se m hongri shpirtin, me ja thon direkt ma thy koken, Po ti largohem me stil, zdi si tja boj, Kush me Ndihmo? :p
Pardje e ndava te timen...... nji dite para ditelindjes time.. pse e bera ? Gjerat vendosen bashke jo njeri per shkup e tjetri per shkoder....