• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Kerkoj ndihme per dicka Serioze!

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dejv

Pilivesi ma i mir pi Krejtve
I Rregjistruar/e
Mesazhe
606
Location
Ireland
@Tip e kom shkruj mu hap icik , se kush me mer amon, i dun me lek e me gjona sot cunat, un i shkreti katunar pa tok jam :p
 

Alea

Talk to god before you sleep ☺️😇
I Rregjistruar/e
Mesazhe
176
Si ta largoj te dashuren se m hongri shpirtin, me ja thon direkt ma thy koken, Po ti largohem me stil, zdi si tja boj, Kush me Ndihmo? :p
 
Last edited:

^LABBY

“Thug•Life”
VIP i Forumit
Mesazhe
3,480
Location
Bogota
@Dejv ti financier :p ke miq e shok carabiniera denoncoje per violenca sikur tka kap me zot :) ti boj nja 6 muj burg e te harron :p
 

Dejv

Pilivesi ma i mir pi Krejtve
I Rregjistruar/e
Mesazhe
606
Location
Ireland
@Dejv ti financier :p ke miq e shok carabiniera denoncoje per violenca sikur tka kap me zot :) ti boj nja 6 muj burg e te harron :p
@LABBY A ka gjo qe e nalon femren me e nxjerr dicka qe do nkok tvet? femra ka fut shejtonin nshishe per mashkullin spyt hic 😋
 

VajzaEmbel

Zoti Esht Vec Nje,Nuk ka Lind e As Nuk esht i Lind
I Rregjistruar/e
Mesazhe
22
Si ta largoj te dashuren se m hongri shpirtin, me ja thon direkt ma thy koken, Po ti largohem me stil, zdi si tja boj, Kush me Ndihmo? :p
Do ngelesh me zhulse ,qe nuk ja din as vleren dashuris e as s... , do mbetesh me zhulse me pas,qe as vlere e asgje nuk do ta dijne , nese do lesh te miren ,se kshtu bejne disa nga ju dhe kur kthehen ,nuk e gjejne me te miren,se ja kan bere vetes kta cuna , pastaj ka cuna plot te mir,pavarsisht,qe ajo te ka zgjedh ty dhe pse e lusin super cuna,ti mbaje te miren,ose do e humbesh . Respekt !
 
Top