• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Keshilloje dicka anetarin/en siper teje ..📝

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,899
Mosha
35
Location
Prague
Te keshilloj te hysh online se ngele offline tere kohes 😂
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
Mos u bë mendjemadhe:p
 

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,899
Mosha
35
Location
Prague
Nise ta gatuash heret fline oj cupe :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
Mos u fërko me të gjitha:p
 

Senseo

Unconventional.
Staff member
Administrator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
5,763
Ishalla ste bohet mikrob forumi :p
 

Ai_Tipi

My Life My Rules
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,977
Location
?? & ??
Ska nevoj per keshilla kjo :p
Sa mos me te lon pa gjo

Mos e la shpesh kenzon se do i rrjepesh lekuren :p
 

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
328
Mosha
32
Hahahaha Ekzakt..ka mbet ashu kohe me pare... 😂😂😂😂
vendos dicka ne avatar :D
 

Opium

Memento vivere
VIP i Forumit
Mesazhe
1,899
Mos i mbaj perhere syte me lote!
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,637
Mosha
26
Location
Tiranë
fshi lotet ti
ler kembet e mia :p
 
Top