Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Këto janë transformimet më të shtrenjta të Hollivudit

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Këto janë transformimet më të shtrenjta të Hollivudit​



Kirurgjia plastike është një sekret i hapur në Hollivud. Shumë të famshëm i veshin transformimet e tyre si një simbol nderi, ndërsa të tjerët përpiqen të fshehin faktin se ata kanë pasur ndërhyrje. Përmirësimi i besimit tuaj në pamjen tuaj është një gjë e mrekullueshme, dhe këto transformime janë absolutisht të pabesueshme. Njerëzit e famshëm shpesh mund t’i lejojnë vetes të shpenzojnë një pasuri të tëre.
Këtu janë disa nga transformimet më të shtrenjta të Hollivudit.

Donatella Versace – 25,000 dollarë për botox, lazer dhe mbushës.
Donatella Versace - (Thashethem) 25,000 dollarë


Kathy Griffin – 30,000 dollarë
Aktorja e humorit Kathy Griffin ka qenë në qendër të vëmendjes për mbi 30 vjet. Ajo e ka ruajtur pamjen e saj duke raportuar se ka shpenzuar rreth 30,000 dollarë për trajtime të tilla si Botox, peeling kimik, shtrirje të përhershme të flokëve dhe më shumë.
Kathy Griffin - (U përfol) 30,000 dollarë


Mickey Rourke – 36,000 dollarë
Mickey Rourke ka pasur një karrierë të shquar të aktrimit, si dhe një karrierë të suksesshme në boks. Ai ishte njeriu kryesor në shumë filma, të cilët mund të kenë çuar në një obsesion me operacionet plastike, veçanërisht në fytyrën e tij. Ai ka bërë gjashtë tërheqje të fytyrës, si dhe një rhinoplasty, të gjitha këto i kanë kushtuar atij rreth 36,000 dollarë.
Mickey Rourke (I përfolur) $ 36,000


Caitlyn Jenner – 5 milion dollarë
Caitlyn Jenner u bë titulli i lajmeve kur ajo njoftoi ndryshimin e saj. Ajo kaloi një proces transformimi që thuhet se përfundoi duke i kushtuar asaj 5 milionë dollarë. Ajo kaloi nëpër rinoplastikë, heqjen e qimeve me lazer, si dhe procedura të tjera në mënyrë që të kompletonte pamjen e saj të re.
Caitlyn Jenner (U përfol) 5 milion dollarë


Lil ‘Kim – 19,625 dollarë
Kimberly Denise Jones, e njohur si Lil ‘Kim, në vitin 2008, ajo shkoi në búrg për një vit dhe u zbeh nga qendra e vëmendjes. Kur ajo u shfaq, ajo debutoi një pamje krejt të re, që i ka kushtuar asaj 19,625 dollarë për trajtimet për zbardhjen e lëkurës, implantet e gjirit, liposuksionin dhe rinoplastikë.
Lil 'Kim (I përfolur) 19,625 dollarë


Roseanne Barr – 45,000 dollarë
Roseanne Barr është e njohur si një komediane e suksesshme. Pasi përfundoi shfaqja, ajo kaloi një transformim fizik që thuhet se kushtoi 45,000 dollarë. Kjo përfshinte një zvogëlim të gjoksit, barkun dhe rinoplastikë.
Roseanne Barr 45,000 dollarë


Tom Jones – 46,000 dollarë

Këngëtari Tom Jones është i njohur për këngët hit “What’s New, Pussycat” dhe “She’s a Lady” dhe për një karrierë të suksesshme argëtuese. Karriera e tij zgjati mbi 50 vjet, dhe kështu ai vendosi të kalojë nëpër disa procedura për të mbajtur pamjen e tij. Ai shpenzoi 46,000 dollarë për transformimin e tij.
Tom Jones (i përfolur) 46,000 dollarë


Kris Jenner – 1 milion dollarë

Kris Jenner është matriarku i klanit Kardashian-Jenner, shumë prej të cilëve njihen për afinitetin e tyre ndaj procedurave kozmetike. Ajo ka ruajtur pamjen e saj përmes operacioneve dhe procedurave të gjera që thuhet se i kushtuan asaj rreth 1 milion dollarë. Ajo i është nënshtruar një operacioni të gjirit, rinoplastikës, trajtimeve me Botox dhe procedurave dentare gjithashtu.
Kris Jenner (I përfolur) 1 milion dollarë



Demi Moore – 400,000 dollarë
Demi Moore u bë aktorja më e paguar në botë kur u shfaq në filmin Striptease, duke i ofruar asaj një pagë prej 12.5 milion dollarë. Prandaj nuk është për t’u habitur që ajo ka shpenzuar 400,000 dollarë për operacione plastike në mënyrë që të ruajë pamjen e saj rinore. Ajo shpesh lavdërohet për pamjen e saj, gjë që është bërë e mundur nga procedurat si tërheqja e fytyrës dhe shtimi i mollëzave.
Demi Moore (I përfolur) 400,000 dollarë


Kim Kardashian – 16,500 dollarë

Kim Kardashian është mbretëresha e reality TV dhe mediat sociale shpesh kanë qenë të hapura për procedurat e saj kozmetike me fansat e saj. Ajo ka bërë trajtime me Botox, një rinoplastikë e përfolur, dhe ka punuar te buzët dhe lëkurën e saj. Çfarëdo që të ketë bërë, nëna e katër fëmijëve duket absolutisht fantastike.
Kim Kardashian (e përfolur) 16,500 dollarë


Michael Jackson – 1 milion dollarë
Michael Jackson shpesh konsiderohet si një nga muzikantët dhe interpretuesit më të mëdhenj të të gjitha kohërave. Mbreti i Popit kishte një gjendje të quajtur vitiligo, dhe ai pretendoi se meqenëse kishte mospërputhje në lëkurën e tij, ai zgjodhi të kalonte përmes ndriçimit të lëkurës. Ai gjithashtu kaloi shumë operacione në fytyrë, duke ndryshuar në mënyrë dramatike pamjen e tij.
Michael Jackson (i përfolur) 1 milion dollarë

Cher – 750,000 dollarë​

Cher ka qenë një nga yjet më të suksesshëm në botë që nga vitet 1960 kur performoi me burrin e saj të atëhershëm Sonny Bono dhe më vonë nisi një karrierë solo. Ajo shpesh ka qenë mjaft e hapur për faktin se i është nënshtruar procedurave kirurgjikale për të ruajtur pamjen e saj, duke përfshirë Botox, operacione të qepallave, rinoplastikë dhe një rritje të gjoksit.​

Cher (Vlerësuar) $ 750,000


Nicki Minaj – 31.200 dollarë
Nicki Minaj është një nga reperet më të suksesshme të të gjitha kohërave. Ndërsa suksesi i saj u rrit dhe koha kaloi, pamja e tij ka vazhduar të ndryshojë. Ajo i është nënshtruar ndriçimit të lëkurës, gjë që e ktheu atë në $1000. Ajo ka pasur edhe implante glute, të cilat thuhet se kushtojnë 5000 dollarë. Kostoja e saj totale e procedurave kozmetike del në rreth 31,200 dollarë.
Nicki Minaj (I përfolur) 31.200 dollarë


Blake Lively – 7,500 dollarë
Aktorja Blake Lively nuk e ka pranuar kurrë se ka bërë ndonjë procedurë kozmetike, ekspertët kanë vlerësuar se është mjaft e qartë se ajo ka kryer disa procedura të vogla. Me shumë mundësi ajo i është nënshtruar një rinoplastike dhe një ngritje të qepallave.
Blake Lively (e përfolur) 7,500 dollarë


Megan Fox – 8,000 dollarë
Megan Fox ka qenë gjithmonë e njohur për të qenë absolutisht e mrekullueshme dhe është shfaqur në filma si Transformers dhe Trupi i Jennifer. Ekspertët kanë arritur në përfundimin se ajo ka bërë një rinoplastikë, zmadhim të gjoksit, implantet e faqeve, mbushës të buzëve dhe Botox.

Megan Fox 8,000 dollarë
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.