Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

“Këto katër data në Korrik do të jenë më të vështirat për të gjithë”, paralajmërojnë astrologët

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Astrologët thonë se gjatë korrikut na presin 4 ditë shumë sfiduese. Bëhuni gati për një periudhë shumë të turbullt në të cilën do të ketë shumë ndryshime. Humori ynë do të ndryshojë, do të pyesim veten nëse jemi në rrugën e duhur, do të dyshojmë për gjithçka…


5 korrik – Tranzite negative të Marsit dhe Mërkurit

Kjo është dita më e rrezikshme e muajit. Në të njëjtën kohë, do të ndodhin dy ngjarje të rëndësishme astrologjike – Marsi do të kalojë në shenjën e Demit dhe Mërkuri në shenjën e Gaforres. Të dyja këto ngjarje do t’i kthejnë planetët kundër nesh.


Marsi do të qëndrojë te Demi deri më 19 gusht, kohë gjatë së cilës shumë do të bëhen dyshues, mosbesues dhe pak të frikësuar. Mërkuri në Gaforre është i rrezikshëm, sepse ne do të bëhemi letargjikë, disi të painteresuar, të pangopur.

Për shkak të gjithë kësaj, 5 korriku do të jetë dita më e keqe për biznesin, për çdo fillim. Kërkoni strehën tuaj të sigurt, ku ndiheni të relaksuar dhe ku të kapërceni këtë periudhë.


13 korrik – Superhëna

Superhëna do të ketë një ndikim më të fortë në jetën, lumturinë dhe disponimin tonë. Hëna do të jetë në Bricjap më 13 korrik, si pasojë do të jemi pak më të tërhequr, të kthyer nga vetja. Ne do të ndihemi më mirë duke kaluar kohë vetëm sesa në shoqëri.

16 korrik – Lidhja e Diellit dhe Mërkurit

Lidhja është një aspekt negativ që ndodh më shpesh midis Diellit dhe Mërkurit, pasi ata janë gjithmonë në të njëjtën anë të Tokës. Astrologët ju këshillojnë të mos largoheni nga zona juaj e rehatisë, të mos shkoni larg dhe të mos shpenzoni shumë para në këtë ditë. Disa njerëz mund të humbasin gjithçka që kanë fituar kohët e fundit.

28 korrik – Jupiteri fillon retrograde

Dita e fundit e rrezikshme e korrikut është dita kur fillon retrofaza e Jupiterit. Planeti do të qëndrojë në këtë pozicion deri më 24 nëntor. Shumë gjëra të këqija mund të ndodhin gjatë këtyre muajve. Mund të humbasim fuqinë e intuitës, të bëhemi të pangopur, të pakompromis. Me shumë mundësi, valën e parë të negativitetit do ta ndiejmë më 28 korrik, e shprehur në formën e ndjenjave të ankthit dhe mungesës së motivimit.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.