• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Këto shenja horoskopi përballen me vështirësi në jetë, por ka një arsye për këtë

Jetmira

Contributor
PRINCESS
Mesazhe
6,125

Jeta është diçka fantastike. Megjithatë, herë pas here, disa shenja të zodiakut nuk i kanë gjërat aq të thjeshta dhe në shumicën e rasteve, shkaku i problemeve është brenda tyre.
Dhe ja ç’thonë yjet për këtë:
Gaforrja
Problemi yt është pavendosmëria jote. Ndonjëherë nuk i merr vetë vendimet, por e bëjnë të tjerët për ty dhe kjo ndonjëherë nuk të leverdis. Pavendosmëria nuk ju lejon ta jetoni jetën ashtu si duhet.

Akrepi
Gjithmonë besoni tek drejtësia dhe e vërteta. Jeni të hipnotizuar nga bota dhe njerëzit që rrethojnë jetën tuaj. Sidoqoftë gjithë ky besim në gjithçka nuk ju lejon të jetoni në maksimum jetën tuaj.

Peshqit
Jetoni në botën tuaj plot iluzione dhe të shpikur.
Jetoni në një botë tuajën, të ndërtuar nga ëndrrat dhe realitetet iluzinoare. Dhe kjo sigurisht nuk ju ndihmon ta jetoni maksimalisht jetën tuaj sepse është si të jeni në një metarealitet, nuk shihni atë që jeta ka për t’ju ofruar sepse jeni shumë të zënë duke jetuar në botën tuaj iluzionare.

Të gjitha këto shenja i përkasin të njëjtit element: uji
Shenjat e ujit janë shumë të ndikueshme nga jashtë dhe kjo sjell kontradikta e probleme në jetën e tyre të vështirë dhe gjithmonë në konflikt.
Burimi: Shije
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top