• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Këto shenja të Horoskopit e kanë “halë në sy” luanin

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
1,928
Mosha
23

5.Akrepi
Këto konsiderohen si dy nga shenjat më të fuqishme të zodiakut, sepse nuk kanë nevojë për miratimin e askujt, duan të jenë në qendër të vëmendjes! Në një univers paralel luani me akrepin do ishin shumë miq të mirë, por duke qenë se asnjë nga këto shenja nuk lëshojnë pe, e vështirë se mund të rrijë në një dhomë një luan dhe një akrep.

4. Peshqit
Peshqit janë shumë të ndjeshëm me intuitën e tyre që i çon ata në një botë tjetër dhe luani thjesht nuk mund ta durojë dot këtë gjë !Luani është një shenjë me këmbë në tokë dhe nuk deliron kollaj, ndërkohë peshqit pluskojnë në atë flluskën e tyre.

3.Gaforrja
Ndonëse gaforret kanë personalitet të fortë, shpesh kjo shenjë ka nevojë për aprocimin e të tjerëve, kërkon vëmendje për t’u ndjerë i vlerësuar, ndërkohë e kundërta ndodh me luanin! Ai e bën thjesht për të qenë në qendër të vëmendjes dhe për t’u ndjerë i adhuruar, nuk është se dyshon tek sharmi apo karizma e vet.

2. Demi
Natyra e luanit zakonisht bie ndesh me natyrën poseduese të Demi. Mënyra se si një Demi e sheh botën, nuk përputhet me atë të luanit ! Besohet se të kundërtat tërhiqen , ndaj dhe luani nuk shkon mirë me demin, sepse kanë disa karakteristika të ngjashme ! Vendosmërinë, këmbënguljen dhe dëshirën për të udhëhequr ! Pra imagjinojini një dem dhe një luan bashkë.

1. Bricjapi
Bricjapët dhe luanët janë të dyja shenja ambicioze.Kanë natyra alfa dhe kjo është arsyeja, përse nuk shkojnë mirë, sepse u duket sikur do u zënë vendin njëri-tjetri (gjithmonë nëse luftojnë për të njëjtën gjë) .
/ Living.al
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Dmth une, larg ketyre shenjave :rolleyes:
 

MaYaDa

Don't touch...
VIP i Forumit
Mesazhe
4,080
<<Pra imagjinojini një dem dhe një luan bashkë.>>

Larg qofte!!!:eek:
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Une jam gaforre per vete skam pune mevte tjeret
 
Top