• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ketu pershendesni sa here qe hyni

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
9,241
Location
?? & ??
Gjemon @NGU me vrap po spo e kap dot ato buket i bone really ti apo kot u talle me ndjenjat e miletit ?
 
Reactions: NGU

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
9,241
Location
?? & ??
Hajd te bofshin mire se me qef tkisha thon te ngect nfyt po zene se nuk e thashe ???? hhahahha hap i dhalle gjysmen ja len @NGU
 

NGU

NeverGiveUp
PRINCESS
Mesazhe
959
Shee dreqi mbasi tberaa buket fillove me fole:p e shef heren tj ti?
Ca gjysme mo ku mdel aq mua ??
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
ANETAR ✓
Mesazhe
4,787
Miremengjess
 
Status
Not open for further replies.
Top