• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Ketu pershendesni sa here qe hyni

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Ooooo shpirtiiiiii
Weeeee kush je thot
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
????????
Pse te gjith shpirt zemer te thon ty
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Pershndetje ....e flm per banned 1 mujorsh... ne tmira e ne gzime va kthefshim...me respekt njeri qe ju do tmiren :p
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,574
Mosha
27
Ho mer burr zdo merzit e ti
Me shendet ???????
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Un merzit...bota osht e bukur kur ke njerez qe te urrejn....arsyen e din vet kush ka dy oare mend
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,392
Ne sojin.tim...I vetni jam edhe.mos harro tme drejtohesh.me.lartmadhnia juaj se tbera synet tacurrelat
 
Status
Not open for further replies.
Top