• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Kjo jam une!!!

AntiDrogA

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
70
Likes
63
Age
40
#43
Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !
Na mi na se na treme hahahahaha tgjithe ashtu jemi si ty po bejme sikur sjemi MiSS ta haj buzen
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#44
Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !

Gzohem mire se na kew ardhe bukuroshje do rrish shume ???
 

Vinjol

Vergees es nie ... ..... ....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,186
Likes
4,102
#45
Jam krenare… Jam kokforte... Jam e vendosur, nuk heq dore.. Nuk kam turp te them "Me fal" , e pranoj me kenaqesi nje dor te zgjatur per ndihme... E dhuroj me kenaqesi nje buzqeshje... E them me zemer nje 'Faleminderit". Di te fal, por nuk harroj .. nuk kam turp ta perplas deren pas shpines .. Ajo qe nuk pret shum nga te tjeret... " Kjo Jam Un dhe vetem une !

Missy ti kshu =)
 

Paridi

Do-not-disturb-forever
I Rregjistruar/e
Mesazhe
518
Likes
435
Location
Planesti mars
#46
Çdo mendje e jona qe është e ndritur që nga kohërat e lashta, na kan lënë trashëgiminë personale tek vetvetja jonë, Ku për disa mund të janë veprat e tyre, e për disa të tjerë janë, aseti më i madh që kan egzistuar, thëniet në letër.
 
Last edited: