Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kjo shenjë do ketë probleme të mëdha këtë muaj/ Ja çfarë ka parashikuar astrologia Meri

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,952
Astrologe Meri Shehu ishte e ftuar sot tek “Rudina” ku dha parashikimin e muajit korrik për të gjitha shenjat e horoskopit me një renditje nga shenja me më pak fat tek ajo me më shumë fat. Meri njoftoi se këtë muaj do kemi një eklips diellor dhe një hënë të re që do na bëjë më emocional. Por problem do jetë kthimi i kundërt i Mërkurit i cili do i bëjë gjërat më të vështira dhe këtë muaj të rrëmujshëm. Lexoni më poshtë parashikimin nga shenja me më pak fat tek ajo me shumë fat nga Meri.

12.Peshqit janë në këtë pozicion sepse Merkuri i kundërt i ngatërron pak në jetën e përditshme. Do kenë stres, lodhje, arrogancë dhe probleme me punën. Do jetë një muaj i lodhshëm, i ngatërruar. Kujdes me çështjet personale. Do kene një emocion më të madh. I japin fund nje lidhjeje që i ka lodhur. Financat nuk janë shumë pozitive. Në shëndet do kenë problem, do harxhojnë më shumë energji sesa duhet. Ngatërresat do i bëjnë nervoz.

11.Dashi duhet të ishin shumë mirë këtë muaj por i dalin papritur disa komplikacione pas datës 19 në çështje familjare dhe në çështjet e karrierës. Hëna e plotë i tregon Dashëve një rënie të papritur në disa çështje të rëndësishme të karrierës së tyre. Dashuria do jetë bukur këtë muaj. Financat do shkojnë mirë dhe në shëndet do jenë mire.

10.Bricjapi kanë një muaj të çuditshëm, do kenë kërkesa shumë të larta dhe pritshmëri të larta. Pas datës 9 korrik Mërkuri i vonon pritshmërië e tyre apo premtime që i kanë bërë të tjerët. Pas datës 19 fillojnë futen në probleme me veten sesi i kanë hartuar planet. Deri në datë 30 nuk do jenë shumë në formë. Në dashuri do futen në relacione serioze me fejea, martesa por mund të kenë edhe ndarje. Pritshmëritë janë të mëdha në financa por ka vonesa.

9.Binjakët do kenë plane, projekte, energji. Duhet të kenë kujdes financat të cillat fillojnë lëkunden. Do kenë ulje-ngritje të humorit. Në planet e tyre do dalin pengesa nga data 9 deri në datën 19. Dashuria është në ritme të mira. Do arrijnë sukses me pak vështirësi. Financat do jenë të diskutueshme.

8.Ujori do kenë një muaj antagonist, do kenë partneritete të rëndësishme, do jenë shumë të lidhur me punën. Do rregullojnë problemet e punës, të tentojnë të bëjnë kontrata dhe marrëveshje. Mos harxhojnë energji me një punë që nuk kanë marrë gjë deri tani. Në dashuri do jenë mistik. Financat do i kenë mirë nëse menaxhojnë antagonizmat. Kujdes me shëndetin.

7.Luani kanë një muaj të fuqishëm, do kenë besim, do riskojnë në biznes dhe në jetën personale. Do kenë dashuri të madhe, të plotë. Jeta private e tyre do jetë e fuqishme. Në çështje ekonomike do kenë probleme nga data 9 deri në datën 19. Duhet të jenë të vëmendshëm. Shëndetin do e kën problematik, nuk do jenë në formë për të realizuar punët e tyre dhe do ndihen të mërzitur.

6.Gaforrja do fillojnë fuqishëm me planet e tyre, do i bëjnë realitet. Fillojnë një cikël të ri. Diçka përfundon dhe hapet diçka e re. Do kenë peripeci të çuditshme, s’duhet të bëjnë kontrata, t’i planifikojnë mirë gjërat para datës 19.

5.Virgjeresha do kenë plane jot ë deklaruara por do kenë një strategji të fuqishme. Do bëhen lider nëse arrijnë të kontrollojnë energjinë e tyre dhe të mos bëjnë gabime. Do jenë të suksesshëm port ë tregojnë vëmendje. Do rikthehen njerëz nga e kaluara. Duhet kujdes sepse rikthimi i njerëzve nuk mund të jap diçka të mirë. Në dashuri do jenë pasionant.

4.Demi kanë një muaj shumë të rëndësishëm, e fillojnë me projekte familjare. Nëse arrijnë të stabilizojnë do evitojnë sherre dhe probleme. Nga data 9 deri në datën 19 të jenë të kujdesshëm me çështjet familjare dhe pune. Most ë invëstojnë më shumë se ç’duhet. Most ë marrin vendime shumë të rëndësishme. Do kenë flirte por jo lidhje. Njerëz nga e kaluara do rikthehen. Financat nuk do jenë të qëndrueshme. Do kenë fitime por jo të qëndrueshme.

3.Akrepi do merren me karrierën. Nëse tentojnë të bëjnë diçka në lidhje me punën duhet ta bëjnë tani gjatë verës. Do merren me çështje që kanë të bëjnë me jashtë, lidhje, njohje. Do kenë edhe komplikacione, kthime mbrapsht, gjendje emocionale të ndryshueshme. Financat do jenë mirë, do marrin ndonjë dhurim por do kenë edhe detyrime që do i lodhin.

2.Shigjetari do kenë energji pozitive do bëhen produktiv. Do kenë marrëveshje të mira. Çështjet ekonomike do ecin shumë mirëpor mund të kenë edhe ulje-ngritje. Të merren me projekte dhe gjëra që duan t’i bëjnë. Do marrin një lajm shumë të mirë ekonomik.

1.Peshorja do kenë aleanca, mbështetje, qëllime të fuqishme. Do marrin forcë drejtuese. Do kenë finalizime shumë të mira në çështje karriere. Do kenë propozim, fejesë, martesë. Në planet e tyre do dali gjithmonë një njeri që do i vonojë por gjërat do jenë mirë./ Burimi Xing.al
 
Peshqit: Do kene një emocion më të madh. I japin fund nje lidhjeje që i ka lodhur....zonja meri po ne qe jena single?? :p
 
Ufaaaaaaaaa ngordhc o meri
Spaskelen gje manget :(


Peshqit janë në këtë pozicion sepse Merkuri i kundërt i ngatërron pak në jetën e përditshme. Do kenë stres, lodhje, arrogancë dhe probleme me punën. Do jetë një muaj i lodhshëm, i ngatërruar. Kujdes me çështjet personale. Do kene një emocion më të madh. I japin fund nje lidhjeje që i ka lodhur. Financat nuk janë shumë pozitive. Në shëndet do kenë problem, do harxhojnë më shumë energji sesa duhet. Ngatërresat do i bëjnë nervoz.
 
Paskam paket komplete shushunj
Nga shendeti te financat ke stresi
Fut dhe ndarrjen e paskam mujin full opsion
I befsha .....,
 
Paskam paket komplete shushunj
Nga shendeti te financat ke stresi
Fut dhe ndarrjen e paskam mujin full opsion
I befsha .....,
LoooL mos u merzit peshkee me mir do behet ????
 
Une pash filxhonin mtha je ok ky ja paska fut kot

10.Bricjapi kanë një muaj të çuditshëm, do kenë kërkesa shumë të larta dhe pritshmëri të larta. Pas datës 9 korrik Mërkuri i vonon pritshmërië e tyre apo premtime që i kanë bërë të tjerët. Pas datës 19 fillojnë futen në probleme me veten sesi i kanë hartuar planet. Deri në datë 30 nuk do jenë shumë në formë. Në dashuri do futen në relacione serioze me fejea, martesa por mund të kenë edhe ndarje. Pritshmëritë janë të mëdha në financa por ka vonesa.
 
Dhe po u merzita gje nuk ndryshon jo
Ca esht nisur do bitiset
Vari hebet se ashu e nisa mujin verte
Stres me punen
?????
/Me kac peshken e bukur qe mos te merzitet
 
6.Gaforrja do fillojnë fuqishëm me planet e tyre, do i bëjnë realitet. Fillojnë një cikël të ri. Diçka përfundon dhe hapet diçka e re. Do kenë peripeci të çuditshme, s’duhet të bëjnë kontrata, t’i planifikojnë mirë gjërat para datës 19.
(Ajt se do behet ma mire.)
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.