Kleopatra

ZEUS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,096
Vendndodhja
Gjithandej dhe askund
"Nderi im nuk u nënshtrua, por vetëm e lashë të pushtohej."
IMG_20210722_212128.jpg Kleopatra. Ajo ishte një statiste e madhe, nuk ishte egoiste, ajo veproi për madhështinë e mbretërisë se saj, ajo u bashkua me njeriun më të fortë të momentit, Giulio Cesare, dhe më pas me Mark Antonio duke ju dhuruar gjithashtu dashuri te madhe të dyve. Kleopatra ishte unike gjatë gjithë historisë, ajo fliste disa gjuhë, shkruante dhe lexonte shumë.
By⚡⚡
 

The_Joker

The pain is temporary...The repentance is forever.
Anetar i Stafit
N2t Mod
Mesazhe
20,921
Vendndodhja
Tirana
Jeta eshte interes ...
Dashuria eshte thjesht nje justifikim.

Dikur per te miren e mbreterise..
Sot per egon personale kundrejt pasurise matriale...
 

Albert89

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
3,988
Duhet të ketë pasur vllezër kastraveca 😄
Fakti që kjo punoj faft për vëndin e vet...ato vllazrit e sajë do e shisnin ndoshta per një qese.🤪
Ajo ishte zuske me plot kuptimin e fjales dhe ja hapte kembet kujtdo qe do ta mbante ne pushtet. Ne fillim u martua me secilin prej vellezerve te saj(sipas ligjit Egjiptian), te cilet me pas i perndoqi dhe i vrau. Kur ndjeu rrezikun e pushtimit Romak u be dashnorja e Çezarit dhe me pas e Mark Antonit ku sebashku u perpoqen te rrezonin Çezarin.
 

ZEUS

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,096
Vendndodhja
Gjithandej dhe askund
Ajo ishte zuske me plot kuptimin e fjales dhe ja hapte kembet kujtdo qe do ta mbante ne pushtet. Ne fillim u martua me secilin prej vellezerve te saj(sipas ligjit Egjiptian), te cilet me pas i perndoqi dhe i vrau. Kur ndjeu rrezikun e pushtimit Romak u be dashnorja e Çezarit dhe me pas e Mark Antonit ku sebashku u perpoqen te rrezonin Çezarin.
Po zotësi është kjo lol
Shalët pse i kishte tjetër kjo 😂
 

Blackk

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
689
Sipas informatoreve te mi qe kan qen prezent ne kohen e ksaj patras, kjo ka qen e etur per pushtet dhe ishte nje femer qe dhe pjeset e trupit i shiste ne menyre qe te bohej me e forte.
Me pak fjale nje Rruspije e fulliqme.
 

Rrelse

Kuksiane
Anetar i Stafit
Nt2 S-Mod
Mesazhe
35,285
Mosha
29
Vendndodhja
F.C. Internazionale
Ajo ishte zuske me plot kuptimin e fjales dhe ja hapte kembet kujtdo qe do ta mbante ne pushtet. Ne fillim u martua me secilin prej vellezerve te saj(sipas ligjit Egjiptian), te cilet me pas i perndoqi dhe i vrau. Kur ndjeu rrezikun e pushtimit Romak u be dashnorja e Çezarit dhe me pas e Mark Antonit ku sebashku u perpoqen te rrezonin Çezarin.
Sa i di kto mhb e z..😜😂
 

Konkursi i Letersise

 • Melankolia

  Votes: 2 9.1%
 • Per Dashurine

  Votes: 0 0.0%
 • Ambjenti i Iluzionit

  Votes: 1 4.5%
 • Era...

  Votes: 2 9.1%
 • Nese...

  Votes: 2 9.1%
 • Dikur..

  Votes: 3 13.6%
 • Femijeria

  Votes: 12 54.5%
Top