Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kobe Bryant

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,195
Kobe Bryant vdes në një aksident me helikopter
Mësohet kush ishin viktimat tjera në helikopter me Bryantin


26 January 2020
Pos Kobe Bryantit dhe bijës së tij, Giannas, është mësuar se në helikopter në momentin e aksidentit fatal ishin edhe një bashkëlojtare e Giannas, prindi i saj, dhe piloti.
Kështu është bërë e ditur nga një zyrtar i Calabasasit, qyteti ku ndodhi aksidenti, për “NBC”.
TMZ: Njëra nga vajzat e Bryantit ishte me të në helikopter

Sipas mediumit amerikan TMZ, një nga vajzat e Kobe Bryantit, ishte me të në helikopter në kohën e aksidentit fatal.
Legjenda e basketbollit vdiq sot në moshën 41-vjeçare në një aksident me helikopter në Kaliforni. Pos tij, është konfirmuar vdekja edhe e katër personave të tjerë.
Një nga to, raportohet të jetë e bija e Bryantit, Gianna Maria Onore. Ajo ishte 13-vjeçare.
TMZ ishte mediumi i parë që dha lajmin për vdekjen e Bryantit.
Qyteti i Calabasasit konfirmon vdekjen e Bryantit
Qyteti i Calabasasit, Kaliforni, ka konfirmuar në rrjetin social Twitter, se legjenda amerikane e basketbollit, Kobe Bryant, ka vdekur në një aksident me helikopter.
“Me dhimbjen më të thellë kemi mësuar për vdekjen e Kobe Bryantit dhe katër të tjerëve në një aksident me helikopter në Calabasas”, ka bërë të ditur llogaria zyrtare e këtij qyteti, që ka shtuar se nuk ka pasur njerëz të tjerë të lënduar.
Kobe Bryant vdes në një aksident me helikopter
Legjenda amerikane e basketbollit, Kobe Bryant, ka vdekur në moshën 41-vjeçare, si pasojë e një aksidenti me helikopter të dielën në mëngjes, raportojnë mediat amerikane.
Bryant ishte duke udhëtuar me tre persona të tjerë në një helikopter privat kur ai ishte rrëzuar në Calabasas, transmeton Koha.net.
Policia në Los Angeles ka konfirmuar se janë shënuar pesë viktima, por nuk ka dhenë identitetet e tyre.
Bryant kishte fituar pesë herë titullin e kampionit me LA Lakers në NBA përgjatë 20 vjetëve karrierë.
Image


Koha.net
 
Wow sa keq me vika. E kam ndjekur me shume deshire e pasion kur luante me Lejkersat. I qofte dheu i lehte kampionit!
 
Dhe mua më vjen keq
Jam rritur duke e ndjekur:(
 
44927
 
45391
 
R.I.P
 
Nje vit pa legjenden....basketbolli seshte me i njejti.
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.