Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kohë e mirë për dashuri! Horoskopi ditor 11 korrik 2022, ja si nis java për çdo shenjë

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 24, 2018
Mesazhe
3,919
Dashi: Kohë e mirë për dashuri: dita e hënë është premtuese, thjesht duhet ta lini veten të shkojë pas emocioneve. Në punë keni shumë vullnet dhe kjo herët a vonë do të shpërblehet!

Demi: Para se të mbyllni një histori është më mirë të reflektoni. Mbrëmja e së hënës është e mrekullueshme për të folur dhe për të takuar njerëz të rinj. Në punë, perspektiva është e mrekullueshme, por ndoshta duhet të kuptoni se çfarë gabimesh keni bërë në të kaluarën!

Binjakët: Hëna është në dizavantazh këtë të hënë 11, ndaj në dashuri është më mirë të bëni gjithçka me qetësi. Nga ana tjetër lidhjet e rastit duken të mundshme. Në punë, ka nga ata që së shpejti do të lënë diçka për të krijuar biznesin e tyre!

Gaforrja: Yjësia është paksa kritike, veçanërisht nëse duhet të bëni një zgjedhje në dashuri. Në punë ndonjëherë nuk ndiheni në vendin e duhur, jeni pak të lodhur. Dhe po ndiheni të huaj për njerëzit dhe gjërat përreth jush!

Luani: Në sferën e dashurisë, duhet të përfitoni nga këto ditë për të lënë pas gjëra që kanë ikur tashmë, por duhet të punoni me veten. Në punë, dëshironi të bëni gjëra dhe të sillni risi: Jupiteri është në anën tuaj, kështu që nuk mund (dhe nuk duhet) të humbni më kohë!

Virgjëresha: Në dashuri jeni pak nervoz, nuk keni stimuj: përpiquni, por ndërsa bëni këtë, duhet të qëndroni të qetë. Nuk është momenti i duhur për të organizuar takime. Në punë, edhe aty mos u nxitoni!

Peshorja: Jeni pak të lodhur dhe kjo reflektoni aq sa nuk e fshihni dot veten: Bëni kujdes sidomos nëse keni të bëni me të lindurit e shenjës së Peshqve, Virgjëreshës dhe Binjakëve. Në punë ju nevojitet një këshillë: nxitimi nuk është kurrë aleati më i mirë!

Akrepi: Dëshironi të jetoni një lidhje pa frikë? Epo, lëre veten të shkojë pas emocionit. Miqësitë që kanë lindur tani mund të nisin të shndërrohen në diçka më shumë, duke nisur nga data 18 e këtij muaji. Në punë, ka nga ata që duan të ndryshojnë jetën e tyre!

Shigjetari: Mundohuni të vazhdoni të besoni në dashuri, nga ana tjetër do të dëshironit të jetonit një marrëdhënie pasionante. Në punë, si thua të bësh zgjedhje dhe ta kthesh jetën përmbys, për mirë?

Bricjapi: Në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë, veçanërisht ndaj atyre që, sipas jush, përpiqen t’ju mbyllin shtigjet apo t’iu kthejnë krahët. Në punë vijnë ndryshime për ata që janë partnerë apo bashkëpunëtorë!

Ujori: Hëna është në anën tuaj, dita është interesante. Çiftet në krizë, megjithatë, ndoshta duhet të bëjnë një pauzë për të reflektuar. Në punë pranoni propozime: bashkëpunimi me dikë mund t’ju ndihmojë!

Peshqit: Hëna dhe Venusi janë të kundërta me shenjën tuaj, ndaj në dashuri është më mirë të qëndroni të qetë: nuk duhet t’i dorëzoheni provokimeve. Në punë ka nga ata që ndihen të anashkaluar dhe kanë vështirësi për të realizuar projekte. Por çdo gjë do të ndryshojë, herët a vonë! /
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.