• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kombetare ..!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,784
Mosha
35
Location
Space
Vlera te pa mohueshme mbart Gjergj Kastrioti Skenderbeu. Patriot dhe komandant shume i zoti, fakt eshte se duke luftuar me Turqit ne Shqiperi mbrojti dhe pjesen me te madhe ne ballkan e me gjere nga sundimi Osman.
 

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,629
Location
Në Hënë
Skenderbeun;);)
Per fatin tone nuk ka me meshkuj te tille ne vendin tone.
Doli dielli e perendoi hena,
Si Gjergj Kastrioti Skenderbeu nuk bon me nena.
 

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,271
Location
127.0.0.1
Heronjte e vertete jan te gjith ato deshmore qe ranë per lirine qe gezojme ne sot.

Ato kan luftu dhe per demokraci por qe kjo beteje kurr nuk u perfundu.
Shekulli 21, quhemi vend demokratik por qe realisht jemi te izoluar si ne komunizem duke bere qe te cenohet dhe liria.

Perfundimisht kjo klase politike duhet shfarosur bashke me rrenjtet e tyre qe e kan zaptuar kete vend!!
 

Juno

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,784
Mosha
35
Location
Space
Heronjte e vertete jan te gjith ato deshmore qe ranë per lirine qe gezojme ne sot.

Ato kan luftu dhe per demokraci por qe kjo beteje kurr nuk u perfundu.
Shekulli 21, quhemi vend demokratik por qe realisht jemi te izoluar si ne komunizem duke bere qe te cenohet dhe liria.

Perfundimisht kjo klase politike duhet shfarosur bashke me rrenjtet e tyre qe e kan zaptuar kete vend!!
Do nje sufllaqe?
 
Top