Kombëtarja Shqiptare e Futbollit

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor/e
Mesazhe
17,619
E pash😔
Prandaj them unë nuk luajnë me zemër kta nuk janë luftarakë që të luajnë deri në sekondën e fundit të lojës 😒😒 unë jam kundra Gjermonve😁 amo vetëm ato kam parë që luajnë me zemër deri sa arbitri i bjen bilbilit për përfundimin e ndeshjes 😁
E mban mend ca te thash lol rezultatin
 

Clark

Kent
ANETAR ✓
Mesazhe
2,546
Vendndodhja
Tirana & Copenhagen
Dhe mua sme ngjisin hiç kto traineret italian. Perveçse De Biazit qe duhet ti bejme nje bust te stadiumi.

Vetem pjesen e dyte pash. Si gjithmone hajm gola kot, sidomos goli dyte ishte i evitushem ashiqare. Portier amator mu duk.
 
Top