Koronavirusi

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Çomi

Don't Worry Be Happy😋
ANETAR ✓
Mesazhe
1,766
E kan perhap vete kinezet me rradhu numrin se o tu i maru orizi.
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Mesazhe
7,357
Nga biseda me dike sot tha qe e verteta kan humb jeten mbi 1 milion njerez.

E trishte! :(
 

Soleil

😜
PRINCESS
Mesazhe
2,428
Nje pyetje kisha... Sipas traditave keta kinezet te pakten ushqeheshim me te njejtat ushqime qe sot i dyshojne per koronavirus shekuj me pare, perse tani papritur duket se e kane fajin ato ushqime, perse nuk doli nje virus i tille shekuj me pare?
Per mendimin tim do jet naj dicka qe esht me plan
Sepse ne kete rast ke te drejt
Pse sndodhi me para?
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
4,202
Mosha
25
Coronavirus dhe ne itali.
Jan izoluar mba 50 mij persona 3 qytete n quarantena 2 te vdekur, nje ne veneto dhe nje ne lombardia. Kemi frike..
 
Top