Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Koronavirusi

Dea

Amerikane 😛
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,595
Pëlqime
7,443
Pikë
113
Qysh ne 2015 paska bere eksperimente kinezet :cnf:

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rrelse

🍂🍃🍁🍂🍃🍁🍂🍃🍁
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,661
Pëlqime
42,063
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Mos na testoftë se ne Shqipëri njerëzit vdesin nga nje grip i thjeshtë dhe jo nga ky virus.
Si thua tani?
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top