Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Krahasoni anëtarin më lart me emër fruti ose perime.

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Mund të bëni tag edhe anëtarë që nuk kanë komentuar duke i përshtatur një emër fruti .

Ja po filloj unë me @Marsi n - nektarinë .
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Noah

🤨Nuk eshte sic duket, eshte me keq 🤨
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Jul 9, 2019
Mesazhe
4,679
Pëlqime
5,667
Pikë
113
Location
Gjithandej
Ty me dardhen 😆
 
Reactions: Dea

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Ananas
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Luleshtrydhe
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113
Pjeshk 🍑
 

Dea

Amerikane 😛
Antari Muajit
Regjistruar më
Nov 23, 2019
Mesazhe
5,120
Pëlqime
6,349
Pikë
113

Mr. A

In vino veritas! 🍷
Staff member
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Mar 18, 2020
Mesazhe
4,127
Pëlqime
3,014
Pikë
113
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top