• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Krahasoni anëtarin më lart me emër fruti ose perime.

The Joker

Bashke me mua Une dhe Vetja!🖤🖤
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,390
Ti qenke egzotikja te kam gacmu te chati??
RAMBUTAN
ky frut tropikal është një nga kampionët për praninë e vitaminës C dhe (aq e nevojshme për bukurinë)
 

Attachments

  • 4-25.jpg
    4-25.jpg
    60.5 KB · Shikuar: 4

Dea

Kontributor/e
Mesazhe
7,293
panxhar ?
 

Dea

Kontributor/e
Mesazhe
7,293
frut pasioni
 
Top