Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kritik per Bobin nga Shijaku :P

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
25,260
Pëlqime
32,667
Pikë
113
Location
?? & ??
Spo pys fare edhe tma thojn sdo e kuptoj sopin kurr 😂 @Opium edhe 💯 u bofsh se der e lex e lash mrapa e kishe gozhdu fare 😂
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
25,260
Pëlqime
32,667
Pikë
113
Location
?? & ??
Se kupton ti Sopin?
Sop eshte shala me e bukur e forumit @ANABELA 🤣😜😋
Kjo ua ve rroten atyre qe e kane qef, perfshire njehere e nje kohe edhe mua🤣
Hahahaha tkeqen shales sopit me lesh 😂 rrota futje ca po thu me lal se skam lidhje fare nuk kapish por ska gjo mks me sjaro se sdo me hyjn npune
 

Lori

Designed to be alone
PRINCESS
Regjistruar më
Nov 14, 2019
Mesazhe
1,540
Pëlqime
2,492
Pikë
113
Mosha
28
Hahahaha tkeqen shales sopit me lesh 😂 rrota futje ca po thu me lal se skam lidhje fare nuk kapish por ska gjo mks me sjaro se sdo me hyjn npune
Nuk permenda futje tipso🤣🤣🤣
 

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,713
Pëlqime
1,955
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
@Opium si ke nerva vlla qe akoma meresh e diskuton kto gjana
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top