Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kritik per Bobin nga Shijaku :P

Status
Not open for further replies.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

P

Pansophia

Guest
@molecule dikur Juno e beri clear listen e accessit te #kuiz per kete arsye dhe beri shume mire sepse fillojne qejfmbetjet me njeri-tjetrin e fillojne e shahen prap, per kuizin.
 

molecule

Forgotten
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
5,210
Pëlqime
12,154
Pikë
113
Location
Bora Bora
Website
iweb.al
@molecule dikur Juno e beri clear listen e accessit te #kuiz per kete arsye dhe beri shume mire sepse fillojne qejfmbetjet me njeri-tjetrin e fillojne e shahen prap, per kuizin.
Eshte dhome e krijuar nga @Premium dhe vetem ai e di se c'ben. Eshte jasht menaxhimit te Founderit kryesore sepse nuk cilesohet si dhome kryesore packa se kemi lidh te gjitha webet aty per arsye se dikush mund edhe ta kaloje kohen duke u argetuar.

Nuk di kush e menaxhon e kush shton e heq aksese.
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
8,711
Pëlqime
5,284
Pikë
113
Naj nuse me pak kilometra ka ktu 🤨
 

BjOnDi

Sempre a testa alta
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Oct 26, 2017
Mesazhe
1,429
Pëlqime
1,124
Pikë
113
Location
Napoli
@BjOnDi varja cuces icik se skemi taksirat me u marr me te :p

mos u bej zemer akull, ajo te love :p


22:25 <Barbie> Opium
22:25 <Barbie> Apo e hek ket bob prej sop
22:25 <Barbie> Se ky manjak ban baned pa arsye
22:26 <Opium> Po n vend tashi
22:26 <Opium> me ca arsye ta heq
22:26 <Opium> ta ka kerku ashiqare ?
22:27 <Barbie> Me beri baned pa arsye
22:27 <Barbie> Plus mu kap pa i ba sen
22:27 <Opium> po te pakten ta denojm o shoqe
22:27 <Opium> jo ta heq fare
22:27 <Opium> se o bo keq per SOP
22:27 <Barbie> Opium
22:27 <Opium> SI DO TI ? Se spo ta prish sot se kam ditelindjen
22:27 <Barbie> Mu kap mor ne kuiz edhe ne fund mberi baned
22:27 <Barbie> Ku ka drejt me tu kap e me te ba baned
22:27 <Opium> sa i poshter
22:27 <Opium> Bektashi
22:28 <Barbie> Rime i gzofsh edhe 100
22:28 <Opium> po ske mhb me Bektashin ti
22:28 <Barbie> Urie
22:28 <Opium> rofsh zemra
22:28 <Barbie> Urimee
22:28 <Barbie> Dtl
22:28 <Opium> a ben me prit deri neser
22:28 <Opium> ta heq
22:28 <Opium> se sdu me bo keq me dit ditlindje
22:28 <Opium> ?
22:28 <Barbie> Ose kthema sop qe me ka vur premium se e kan ndru serverin mu ka hek
22:28 <Barbie> Sop
22:28 <Opium> do ta heq une pa merak
22:28 <Opium> o i heq
22:28 <Opium> do te fus ne list une pa merak
22:29 <Barbie> Flm xhan
22:29 <Opium> po jam me cel tashi
22:29 <Opium> ca do SOP
22:29 <Opium> ?
22:29 <Barbie> Premium mka ba sop mua po serverin qe eka ndru
22:29 <Barbie> Mu ka hek sop
22:29 <Barbie> E kur ti teket bob mem ba mua baned
22:30 <Barbie> Opium o hekja sop bob a me bej mua sop
22:30 <Opium> Do te ben
22:30 <Opium> bej ty
22:30 <Opium> shefe t modhe
22:30 <Opium> skenderbe
22:30 <Barbie> Hahahahay
22:30 <Opium> dhe do e heqesh vet
22:30 <Barbie> Mos bej shaka
22:30 <Opium> ika tani
22:30 <Opium> jo jo
22:30 <Opium> e kam seriozisht
22:31 <Barbie> Me bej pra
22:31 <Opium> qafsha ty
22:31 <Opium> ok !
22:31 <Opium> ciao

22:31 <Barbie> E bej
22:31 <Barbie> Tana ik
22:31 <Barbie> Os ik pa me be sop
22:31 *** barbie!@ added to ignorelist

Mos qeshi kush me dashurine time dhe te @encro :p
@BjOnDi e ke n Milano cucen mer :p
Boj sevap se o n karantin 😂
@Opium situata Qenka me keq se çmendoja 😛 Paska shku deri në gjykat të lartë lol. Tashi @anna ana @CaTaLeYa i Ka hije një femre të flasi kshu të lutet për acc ? Si mendoni ju...!? Chati esht për qef për kalim kohë dhe jo me bo "luftë" Edhe pse është një botë virtuale njeriu duhet të di sesi të sillet 😊 Të lej një far Rrespekti, Atë që @Barbie se ka kuptu. Esht dhomë me loz jo më pa se me ke me u zon e t'ha dhe mrom tek #help që kjo knaqet kur provokon dhe i bo të tjerët më nerva i ka lexu dhe @BRABUS mrom logset.
 

BjOnDi

Sempre a testa alta
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Oct 26, 2017
Mesazhe
1,429
Pëlqime
1,124
Pikë
113
Location
Napoli
@molecule dikur Juno e beri clear listen e accessit te #kuiz per kete arsye dhe beri shume mire sepse fillojne qejfmbetjet me njeri-tjetrin e fillojne e shahen prap, per kuizin.
Kjo akoma s'ka ndodh dhe s'ka më ndodh.
 

Marsi

nuk jam perfekt por jam origjinal
PRINCESS
Regjistruar më
Jan 27, 2018
Mesazhe
7,527
Pëlqime
9,933
Pikë
113
Kjo barbi me keq se puna e xhaxhit jovan 😂😂😂
 
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top