Ku e gjeni dashurine ?

Opium

Memento vivere
ANETAR ✓
Mesazhe
2,480
Ku e gjeni ju dashurine ?
Tregoni eksperiencat personale, gjerat ku gjeni dashurine, dhe si e shprehni ate.

Personalisht e gjej shume ne gjerat e vogla.
Si psh, te mendoj per te, te gatuajme bashke, ti gatuaj, te shof filma me te, ta mbuloj kur e ze gjumi duke studjuar, te lajme dhembet bashke, ti jap te lepije nga akullorja time, ta ndihmoj te vishet... etj
Nala eshte me fat... :p

View attachment 18988View attachment 18989
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
ANETAR ✓
Mesazhe
1,391
Ke filmi flutra ne ga inen time :p pjeaa kir hwdh nusen nga saurrela....dashuri e vertete :p
 

ANGELIQUE

Heartbeat will stop one day, before the time comes
ANETAR ✓
Mesazhe
5,546
Location
The dark side of Heaven 🥀
So?, menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte qe se pari te shikojm ne zemrat (❤) tona.

Nese mund te gjesh dashurine☄? aty , atehere do e gjejm kudo!!?

Love ❤ is all around us, in us and part of us, as we are part of this living world?❣!!
 

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
982
Kur ta kuptosh qe esht caktimi i zotit, te tjerat mbeten vetem histori ose fiksime.
 

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
982
Kerkoj njeri mendimin tend? Aty e gjej une lexoje me vemendje dhe do e kuptosh;)
Ske pse nervozohesh moj ok ti ke qejf me tvesh dakort e kuptova, her tjeter no replika me ty se qeke kriz nervore
 

Alexandra

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,164
Kur ndjen aromen e rrobave te ti. :)
Te lekures,te perfumit qe perdor apo kur shtrihet me fjete dimrit dhe nuk vesh kanatjeren, dhe ti duhet te zihesh me te,qe te rrullohet,kthehet e te mundesh ta veshesh.
Kur zihesh e se mban dot inatin me shume se 5 minuta.
Kur ne mengjes apo darke para se me fjet ndonjehere,zihesh si kalma,deri sa njeri te bier ne dysheme hahahaha etj etj pafundesisht gjera ka.
Jeta me dike eshte nje forme pafundesie,ku cdo moment qe troket, ke mundesine e dickaje te re me te,apo dickaje qe vete casti e sjell.
 

Alexandra

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
1,164
Ore ju rinia e sotshme,cjane ore keto ide qe dashuri ska,e per dashuri "flisni e roberohi".
Ncccc diku shoqeria jone ka faj ndaj jush e ju ndaj vetes tuaj.
 

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
982
Alexandra ti thu se je shekullore, dashuri te padrejt ka sa tdush, po fls per dashuri universale nga tdyja palet sbesoj se ka dhe aq sh
 

Amara_La_Negra

Trust No One
ANETAR ✓
Mesazhe
5,856
Dashurine e vertet e gjej vetem pran prinderve dhe dashuri pa kushte.Persa i perket dashuris tj un e quaj dashuricke me kushte dmth laje shplaje thaje vishe ushqeje dhe ne fund te jep nje ? bakshish a thu tka dhuru boten .????????
 

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
982
Dashurine e vertet e gjej vetem pran prinderve dhe dashuri pa kushte.Persa i perket dashuris tj un e quaj dashuricke me kushte dmth laje shplaje thaje vishe ushqeje dhe ne fund te jep nje ? bakshish a thu tka dhuru boten .????????
E ke dhe shprehje ti nese ti do i falje zemren ai prap ? do tfali hahaha. Deri tani me realistja e ksaj teme
 
Top