• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ku e gjeni dashurine ?

Opium

Memento vivere
VIP i Forumit
Mesazhe
1,901
Ku e gjeni ju dashurine ?
Tregoni eksperiencat personale, gjerat ku gjeni dashurine, dhe si e shprehni ate.

Personalisht e gjej shume ne gjerat e vogla.
Si psh, te mendoj per te, te gatuajme bashke, ti gatuaj, te shof filma me te, ta mbuloj kur e ze gjumi duke studjuar, te lajme dhembet bashke, ti jap te lepije nga akullorja time, ta ndihmoj te vishet... etj
Nala eshte me fat... :p

123444.jpgasd.jpg
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Une psh e gjej kur me lan çorapet.
Se keni idene sa poetike eshte kur partnerja ju lan çorapet, me dore jo me lavatriçe.
 

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,407
Ke filmi flutra ne ga inen time :p pjeaa kir hwdh nusen nga saurrela....dashuri e vertete :p
 

ANGELIQUE

I'm done with the drama, I’m fixing my karma..🖤
Staff member
Moderator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,958
Location
The Dark side of Heaven /23
So?, menyra me e mire per te gjetur dashurine eshte qe se pari te shikojm ne zemrat (❤) tona.

Nese mund te gjesh dashurine☄? aty , atehere do e gjejm kudo!!?

Love ❤ is all around us, in us and part of us, as we are part of this living world?❣!!
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,039
Kur ta kuptosh qe esht caktimi i zotit, te tjerat mbeten vetem histori ose fiksime.
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,039
Kerkoj njeri mendimin tend? Aty e gjej une lexoje me vemendje dhe do e kuptosh;)
Ske pse nervozohesh moj ok ti ke qejf me tvesh dakort e kuptova, her tjeter no replika me ty se qeke kriz nervore
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,156
Kur ndjen aromen e rrobave te ti. :)
Te lekures,te perfumit qe perdor apo kur shtrihet me fjete dimrit dhe nuk vesh kanatjeren, dhe ti duhet te zihesh me te,qe te rrullohet,kthehet e te mundesh ta veshesh.
Kur zihesh e se mban dot inatin me shume se 5 minuta.
Kur ne mengjes apo darke para se me fjet ndonjehere,zihesh si kalma,deri sa njeri te bier ne dysheme hahahaha etj etj pafundesisht gjera ka.
Jeta me dike eshte nje forme pafundesie,ku cdo moment qe troket, ke mundesine e dickaje te re me te,apo dickaje qe vete casti e sjell.
 

Alexandra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,156
Ore ju rinia e sotshme,cjane ore keto ide qe dashuri ska,e per dashuri "flisni e roberohi".
Ncccc diku shoqeria jone ka faj ndaj jush e ju ndaj vetes tuaj.
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,039
Alexandra ti thu se je shekullore, dashuri te padrejt ka sa tdush, po fls per dashuri universale nga tdyja palet sbesoj se ka dhe aq sh
 

Amara_La_Negra

Trust No One
Princesha Forumit
Mesazhe
4,222
Dashurine e vertet e gjej vetem pran prinderve dhe dashuri pa kushte.Persa i perket dashuris tj un e quaj dashuricke me kushte dmth laje shplaje thaje vishe ushqeje dhe ne fund te jep nje ? bakshish a thu tka dhuru boten .????????
 

Rimseb10

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,039
Dashurine e vertet e gjej vetem pran prinderve dhe dashuri pa kushte.Persa i perket dashuris tj un e quaj dashuricke me kushte dmth laje shplaje thaje vishe ushqeje dhe ne fund te jep nje ? bakshish a thu tka dhuru boten .????????
E ke dhe shprehje ti nese ti do i falje zemren ai prap ? do tfali hahaha. Deri tani me realistja e ksaj teme
 
Top