Ku e gjeni dashurine ?

Jorina`

be yourself everyone else is already taken
ANETAR ✓
Mesazhe
1,089
Location
Zürich
Te Familja,shoqeria dhe mbi te gjitha te 2 engjujt e mi per te cilen do e falja jeten ne cdo moment dhe nuk do ta mendoja dy here ☝
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,330
Prandaj ska pase hene kto net
 

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Mesazhe
5,330
Po ti kesh syte jeshil te vetofrohem :)
 
Top