Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kujt I Eshte Merzitur Dashuria???

Kisha dasht mas me egzistu dashuria hiq ?? mu mka shkatrru mka myt krejt dmth jo me besu shum ??
E dashur jo te gjithe njerezit jane njesoj;);)
Edhe une jam lenduar dikur,por kjo nuk do te thote te trishtohesh.
Jeta do te te sjelle dike qe do te te dhuroj dashuri e do te te jape shpresa per jeten.
Me beso.
Pas 2-3 viteve do ta lexosh komentin tend e do qeshesh:D:D
 
Njerezve pa zemer, ose njerezve qe jane velur nga zemrat e ngrena??
 
Çdo gjë mund të ketë shancin e dytë, përveç dashurisë, sinqeritetit dhe besimit, që nëse humben nuk kthehen edhe sikur t'i jipen një mijë raste.
Mendoj unë?
 
Unë mendoj se dashuria asht ndjenj diçka që të jep lumturi,diçka që të ban të ndihesh unik special dhe i /e veçantë dhe gjitha këto poqese janë të njëanshme do humbasin por nuk mërzitesh me dashurin pasi ti e shikon me syt e shpirtit.
Mërzitesh dhe lëndohesh se nuk tu kthye ajo normlisht ?
 
Vetem dashuria qe nuk te merzitet kurr!!
Sa per info te merzitet jeta,dhe dashuria ste merzitet kurr:

Te dashurosh,
Do t thot te jesh gjalle.....
I njetit mendim jam ala
 
ore do msoni ju apo jo ,, dashuria eshte vec nje fjal qe thuhet ndonjeherka kuptim ndonjeher jo ,, jeta eshte dashuria nese do jeten do dhe dashurine kete mos e harroni respekt ?
 
Dhe un te dashurojm iher pastaj t shofim a esht e merzitshme apo a do na merzitet apo jo ?
 
Nuk tmërzitet dashuria por personi që të ashtush?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.