• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Kuptimi i Puthjeve.

ANGELIQUE

I'm done with the drama, I’m fixing my karma..🖤
Staff member
Moderator/e
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,958
Location
The Dark side of Heaven /23
Ne duar : delikatese, embelsi ❤

Ne gushe : sh sh sh i dashuruar ❤

Ne balle: respekt ❤

Ne hunde: xhelozi ❤

Ne shpatulla: te deshiron ❤

Tek syte: kerkon falje per dicka ❤

Ne buze: te do shume shume ❤

Nje puthje e shkurter : nuk i pelqejne puthjet e tua ❤

Nje puthje e gjate: te do dhe mendon vetem per ty ne ate moment ❤

Puthje me gojen (mbyllur) : eshte pak i turpshem ❤

Me goje (hapur): vdes per ty dhe eshte i fiksuar pas teje ❤

Puthje me force (kur ai-ajo te puth kur ti nuk do): vdes per ty ❤

Me sy mbyllur: te do shume dhe eshte romantik ❤

Me sy hapur: hec mo..te do ❤

Kur te ledhaton floket: te adhuron ❤

Puthje ne vesh: do qe ti kushtosh me shume kohe ❤

Nese "grricet"...: deshiron te flase me ty..per dicka qe do ta tregonte vetem ty sepse te do ❤

Nese largohet ngadale: ne te vertete deshiron te rri akoma ❤

Nese te shtrengon duart: ka nevoje per ty ❤

Nese i gjuan: ka te drejte te te puthe!! ❤
(dhe mos e refuzo) ❤

Nese te kafshon buzet nderkohe qe te puth: do qe te jesh vetem i tij/a ! ❤
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Pjesa dèrrmuse puthen me sy hap:p

Shume e bukur kjo @MiSS

Me pelqyen te gjitha

Por me shume puthja e gushes.:)
 

Buum

Love^my^world
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,859
U rrita e bona kaq , si nuk kam msu me puth naj here un, hajt ishalla me ket vit qe vje do kem rastin te puth ene un!
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Po mesoni?! Mesoni mesoni :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Jalla.. paska edhe puthje ne shpatulla?

@MiSS po puthje ke kukat ca dmth? :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
E ç'ka don me than "ku ka" ?! :p
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,816
Zakonisht me puth né shpatull, sy duar, nrm dhe né buze ☺!
 
Last edited:

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Nuk ka fjale qe e pershkruajne ate @MiSS :p
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Iket ene ju bashke me laringun.. Po bo robi kshu per nji puthje??

Imagjino per dicka me te madhe?! :p
 
Top