Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kur kalon ti...

Del komshija me kafe ne dore duke te te ndjekur me sy se ku po iken.
Po ktheje njehere ato koke mbrapa e beja me dore te shkretes,se vdiq per vemendjen tende.
???
 
Më vjen të të puth?
 
... na pershendet, pershendet pershendet ne qutet shkakton termet , termet .je e gjate 1.80 take take ne rruge troket rruge troket , oj gjigande ndalu pak , hajd taka taka hej hej hajd se u plaka hej hej me nazet e tua hej hej me bere te vuaj hej hej ? . Me ate trup ti provokon edhe xhaja te shikon te shikon te shikon kohen e rinise kujton ?
 
M kujto qe kam qoka per te ber
 
Them sa e bukur jam:p
 
Me kap aritmia :p
 
Plac ne vend!!!!
 
Kur kalo ti ... me mire mos kalo me :p
giphy.gif
 
Nuk vej re kush kalon se spara hap syt po mdoli para po se pata menjen letshem mund ta kisha hull siper kofanos makines ???? pa dashje normal se e hum nai here rob jena bojm gabime :p
 
Ndalon koha
 
Është për anëtarin lart, që ta dini...


Tema: lexoj me kureshtje, sa herë shëtitën në forum.o.Him?
 
@Dorina rrofsh se kam qene duke ja fut kot deri tani ?

Tema: smund te rri pa lene nje "reaction"
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.