Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kur zemrat thyhen...?

I ngjisim me ngjitese po he ? dij une nje atak e provova tek njeri ketu tek une po se kuptoi pse vdiq?
 
Çuditërisht kto zhgenjimet seç më japin një forc t ngrihem....përkushtoem në punë dhe gjithandej i jap vetes me shum detyra mos tkem kohë tmendoj shum....rezultoj versioni më i mirë i vetes! ?
 
Pra ti ruaje botën tënde,duke ndërtuar shtigje të pathyeshme,dhe duke mbjellë vetëm dashuri,edhe pse zemra aq e vogel po të thërrmohet, le të bëhet e madhe,që të ketë vend per te gjithë në atë zemer,që të mbretërojë lumturia dhe hareja përgjithnonë❤️
 
Eshte gjeja me e keqe qe mund ti ndosh trupit te njeriut!
Zemra thyhet per shume ngjarje ne jete, nk thyhet vetem per dashurite e humbura!
 
Zemra e thyer nuk shërohet. Mësohet të jetohet dhe të duhen shenjat e plagëve.
 
Duhet gjete nje zemer me te forte se zemra jote, qe te te sheroje plotesisht. Nothing last forever, e as plaga nuk eshte e perhershme. Koha ilac? Po, por nese vjen me nje zemer te shendoshe, te paster, qe deshiron te jete pjese e zemres sate.
 
Zemra kur thyhet ....thyhet nuk marr asgje qe t'a ngjis e le te beje ciklin e ringjalljes duke pare shenjat e vjetra i ben mire qe te kujdeset gjate ringjalljes
 
zemra vdes nuk thyhet se nje aorte e zemres te thyhet nuk jeton me asnje zemer nuk ngjitet.vec mashtrojmr vete duke then ngjitet ec ec jo or jo zemra vdes e ne vend te saj vihet nje tjeter forme e zemres qe mer hidherim nga brenda kjo eshte cka ndodh asgje me teper
 
zemra vdes nuk thyhet se nje aorte e zemres te thyhet nuk jeton me asnje zemer nuk ngjitet.vec mashtrojmr vete duke then ngjitet ec ec jo or jo zemra vdes e ne vend te saj vihet nje tjeter forme e zemres qe mer hidherim nga brenda kjo eshte cka ndodh asgje me teper
Koha per ludo ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.