• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,823
Location
Struge
Deniso ti burre?? :cnf:
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,178
Loool
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,178
Po or voc dibre Po :p burrat vetem kimikojne, ndersa femrat bejne sikur bien se mendjen e Kane vetem ne nje vend ke X6 :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Femrat.
 

TinkerBell

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
967
Nuk mendoj që ka të bëjë gjinia sa ka të bëjë tipi i personit .. varet , tipat e ndjeshëm zakonisht e kërkojnë dhe mendojnë që bien në dashuri më shpejtë.
Është relative gjithçka :)
 

Elaa

!
Princesha Forumit
Mesazhe
1,816
Femrat, bien me shpejt né dashuri . Por rin né heshtje sepse frika qe i pushton eshte me e madhe se guximi......... eshte frika se po ta shprehin do lendohen e vendosin nje mask , né te cilen mcifen duke veshur nje buzeqeshje fallco...... kur né brendesi te tyre ndjejne gje tjeter!

Dhe né heshtje largohen!
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,823
Location
Struge
Me qe "djemte" ndahen ne dy kategori.. Meshkuj dhe Burra.. Une them qe meshkujt dashurohen me lehte :p
 

Seyfert

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,257
Mosha
35
Location
Prague
Femrat me shpejt, meshkujt me ngadale dhe me thelle se femrat :p
 
Top