Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kush di ndonje menyre ne rritjen e fanpagge ?

U

Universal

Guest
Ka ndonje menyre qe mund te rrisin fanpagge shpejt, si dikur me fansa..
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 26, 2017
Mesazhe
5,251
Pëlqime
7,672
Pikë
113
Ka tjeter mënyre gjerman w kthen nji nick në nji adresë ose në nji faqe
 

Passion

Banned
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
15,421
Pëlqime
14,587
Pikë
113
Ka ndonje menyre qe mund te rrisin fanpagge shpejt, si dikur me fansa..
Menazhoj nje te tille ku e hapa (mos them.kot)e tashme e ruaj si syte e ballit. :)
S'di ne do me duhet ta rregjistroj diku,por kam.aktualisht gati te 4000 ndjekes.

I perket punes ajo faqe,e ne lidhje me rritjen qe ka me shume rendiment eshte promovimet qe bej me paga te pakta 10 dollare ne dy dit.
Pak here kam.paguar per promovimin
por do ta bej serish.

:)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top