Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kush do te postoj i fundit?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
23,284
Pëlqime
28,383
Pikë
113
Location
?? & ??
Lene çeskun e shkret te rri i qet nvorr me tek vesh 😂 kishte lon amanet i shkreti kur te vdes me montoni vesh kallcuku mos me fusni ndhe me 1 vesh 🤣

meqe tema smbyllet nga vete anetari coje ne infinit kush shkru i funit fito ( lesh & me qime ) 😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top