Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Kush duhet te shprehe dashurine me pare vajza apo djali?

anna ana

Don't use people. Just don't!
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,655
Pëlqime
2,173
Pikë
113
Dashuria është ekstazi dhe martirizëm, liri dhe skllavëri së bashku.
Apo ndoshta jemi Ne te tille dhe i japim dashurise formen qe duam🙂
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,475
Pëlqime
11,590
Pikë
113
Esht nje teme e ngjashme me duket..
Por nuk rendesi besoj kush e shpreh dashurine para apo mbrapa, rensi ka te ekzistoj ajo dashuri mes tyre.
 

anna ana

Don't use people. Just don't!
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,655
Pëlqime
2,173
Pikë
113
Esht nje teme e ngjashme me duket..
Por nuk rendesi besoj kush e shpreh dashurine para apo mbrapa, rensi ka te ekzistoj ajo dashuri mes tyre.
🤦Po une si te dukem, ngjaj me dokend😂😂😂😂🤷🤗
 

Claa

-
Staff member
MODERATOR
Regjistruar më
Feb 4, 2020
Mesazhe
11,475
Pëlqime
11,590
Pikë
113
🤦Po une si te dukem, ngjaj me dokend😂😂😂😂🤷🤗
Nuk di si dukesh ti por ama temat tuaja jan o te ngjashme ose jasht teme me sakt. nejse un ta thash edhe me heret kte gje por ti nuk pranon kritika, ja fut nje 'haha'
Gjithsesi un do komentoj kur kam dicka me komentu por ne te shumten e rasteve skam koment per kto tema..
 

anna ana

Don't use people. Just don't!
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 12, 2020
Mesazhe
1,655
Pëlqime
2,173
Pikë
113
Nuk di si dukesh ti por ama temat tuaja jan o te ngjashme ose jasht teme me sakt. nejse un ta thash edhe me heret kte gje por ti nuk pranon kritika, ja fut nje 'haha'
Gjithsesi un do komentoj kur kam dicka me komentu por ne te shumten e rasteve skam koment per kto tema..
Çfare ngjyre te pelqen?🤗
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
VIP I FORUMIT
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
24,302
Pëlqime
30,375
Pikë
113
Location
?? & ??
Nuk di si dukesh ti por ama temat tuaja jan o te ngjashme ose jasht teme me sakt. nejse un ta thash edhe me heret kte gje por ti nuk pranon kritika, ja fut nje 'haha'
Gjithsesi un do komentoj kur kam dicka me komentu por ne te shumten e rasteve skam koment per kto tema..
@Claa je shum e mire 😋 sme rrihet mu pa ta thon 😜
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top