Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush eshte antare me me shum influenc ktu ne forum ?

Hap syt se hajn burra femret ktu ??
Po faleminderit per keshillen do ta kem parasysh por sic mund ta marresh me mend un e kam ber zgjedhjen time se kush do me haje i jam dorzuar asaj pa kushte ?
 
Bravo per shpresen qe me dhe isha ne ankth para se tmi thoshe ti kto fjal .
Moj pergjigju per temen se shpresat dhe motivimet sme mungojn mua.
Mua mu duk si flirtim i viteve ‘97 me serenata posht ballkonit ne fshatrat e korces, per cfar ishte tema?
 
Mua mu duk si flirtim i viteve ‘97 me serenata posht ballkonit ne fshatrat e korces, per cfar ishte tema?
Kush moj zonjushe tu duk ashtu ty ma thua per pak se vetem ty te duken gjerat ndryshe nga cjan
 
Un i jam nji mendim pozitiv nji robi . Nje e thekson tjetra thot seranat. Moj shum filma turk keni par ju . Zgjohuni cik ne realitet.
 
Tema qe hape , mir qe hap tem por spranon dhe mendimin e tjerve ? i madh je
Moj un te kerkoj mendim ty dhe te tjerve kush ka influenc dhe jo a te duken fjal te mija si serenata ty
 
Urithi im ka influenc marramendese ?
Je e shkathet kshu ne pergjigje te gabuar per pyetje te qarta. Nga the qe ishe ti nga Fieri. A more Fier cfar qyteti ke qen
 
Je e shkathet kshu ne pergjigje te gabuar per pyetje te qarta. Nga the qe ishe ti nga Fieri. A more Fier cfar qyteti ke qen
Ehhh qe kur ika un u prish shum Fieri ?
 
Po un se shpreh mendim moj me nje qe se ke muhabetin ti ose te ndaj fjalet qe thua ti per dike dhe ti jap efektin qe do ti.
O shqipe,a the cili është anëtari më me influencë ktu?
Un thash se është rrelse.
Ndërsa replikën që e bëra qëparë me bold ishte me i tregu herës se t'i mendoje për të si anëtari më me influencë.
Nuk kisha asnjë qëllim të keq.
Relaks
 
Un mendoj qe ligjin ktu ashtu sic ndodh dhe ne realitet e bejn femrat
Ska asgje me te rrezikshme se nje femer dinake dhe te zgjuar te manipulon sic ja ka qejfi dhe as qe e merr vesh ???
Tani si kush jan ato femra ktu akoma si kam ndare se jam akoma i ri ketu ???
Shumë i ri je Zoti ⚡??
 
Gjuna nji Fier i ter nga ty mbahesh shkelqeje kur ke qen ktu. Prandaj do ken cuar ylli tek qendra per te kujtuar ty
Ehhh e pe sa bukur ma kishin ber fundin e shtylles kurrizore ?
 
O shqipe,a the cili është anëtari më me influencë ktu?
Un thash se është rrelse.
Ndërsa replikën që e bëra qëparë me bold ishte me i tregu herës se t'i mendoje për të si anëtari më me influencë.
Nuk kisha asnjë qëllim të keq.
Relaks
Po mir se ne menyren qe i bere normale do keqkuptohesha . Se ti nuk the o antarja qe mendoj un eshte relse por i beri thirrje qe te vij ajo te kpusi na nji nga ato te saj e te merrem gjith darken me ate un
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.