Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush eshte antare me me shum influenc ktu ne forum ?

Po un them kush eshte antari me me influenc ti vete me therret rrelsen veten merresh me fjalet e mija per antar te tjer. Un sa i mbylla muhabetet me rrelsen do merrem prap un sikur skam pun tjeter.
Mirëmëngjesi
Në fakt po meresh ti me mua në çdo temë që hapën jo unë me ty.
Nuk merem me njerez si ty që janë mëndjengushtë dhe nuk kuptojnë shakanë..
Nëse e vure re që.atë natë me ato dy ofendimet që më.adresove u tërhoqa pasi nuk u dhashë më vëmëndje...
Plus ti dhe kur hap një temë nuk pranon mendimet e të tjerëve por i sheh si diskriminim dhe sulm personal..
Kjo është hera e fundit që.të replikoj e do të lutesha të forumosh pa mu adresuar më mua...
Nuk je aq i rëndësishëm ti saqë të merem me ty!

Ps: @Mia* flm për tagun, e rëndësishme është që ke influencë në jetën time
Të dua❤
 
Mirëmëngjesi
Në fakt po meresh ti me mua në çdo temë që hapën jo unë me ty.
Nuk merem me njerez si ty që janë mëndjengushtë dhe nuk kuptojnë shakanë..
Nëse e vure re që.atë natë me ato dy ofendimet që më.adresove u tërhoqa pasi nuk u dhashë më vëmëndje...
Plus ti dhe kur hap një temë nuk pranon mendimet e të tjerëve por i sheh si diskriminim dhe sulm personal..
Kjo është hera e fundit që.të replikoj e do të lutesha të forumosh pa mu adresuar më mua...
Nuk je aq i rëndësishëm ti saqë të merem me ty!

Ps: @Mia* flm për tagun, e rëndësishme është që ke influencë në jetën time
Të dua❤
♥️?
 
Mirëmëngjesi
Në fakt po meresh ti me mua në çdo temë që hapën jo unë me ty.
Nuk merem me njerez si ty që janë mëndjengushtë dhe nuk kuptojnë shakanë..
Nëse e vure re që.atë natë me ato dy ofendimet që më.adresove u tërhoqa pasi nuk u dhashë më vëmëndje...
Plus ti dhe kur hap një temë nuk pranon mendimet e të tjerëve por i sheh si diskriminim dhe sulm personal..
Kjo është hera e fundit që.të replikoj e do të lutesha të forumosh pa mu adresuar më mua...
Nuk je aq i rëndësishëm ti saqë të merem me ty!

Ps: @Mia* flm për tagun, e rëndësishme është që ke influencë në jetën time
Të dua❤
As ne te pyeta fare ca mendon ti . Dhe as nuk kam nevoj as te shikoj me kur shkruan jo me tme shkruash. Dhe te gjitha qe thua i ke te gabuara se bie me kok ne ato qe thua sic thea ate dit per brinjet dhe pastaj ma hodhe mua fajn. Un te ncora fajtore me fakte . U bere ti tme thuash mua jam a sjam i rendesishem hajde mendje hajde
 
Respektone temen, skan tbejen syte e kjo cfare flisni me temen ju lutem !
 
Te shofim dicka me agresivitet ?
 
Per mua nuk do ishte e drejt te etiketoheshin emra antaresh,mendoj se influenc kane te gjithe ata/ato qe kontriubojn me shkrimet e tyre neper tema te ndryshme,nuk do ndaja dhe vecoja askend pasi gjithsecili shfaq njohurit apo vecorit e tij,nese kujtojm disa antare ishte dikur @Imp4ct i cili kishte apsolut kontribut ne pjesen e argetimit, kemi @Bjondina &E e cila kontriubon ne kenaqesin e syrit dhe ne edukat pa u perfshire dhe pa shkaktuar asnje debat, @Hera po ashtu qe ka kontribuar per cdo informacion,kuriozitet dhe tema me te gjitha llojet e fushave, @Rrelse padiskutim aktive dhe e perpikte ne cdo aspekt, @Happyheart duke sjell shkrime te ndryshme, etj.... cdo antare ka influenc me menyren e vete.
 
Per mua nuk do ishte e drejt te etiketoheshin emra antaresh,mendoj se influenc kane te gjithe ata/ato qe kontriubojn me shkrimet e tyre neper tema te ndryshme,nuk do ndaja dhe vecoja askend pasi gjithsecili shfaq njohurit apo vecorit e tij,nese kujtojm disa antare ishte dikur @Imp4ct i cili kishte apsolut kontribut ne pjesen e argetimit, kemi @Bjondina &E e cila kontriubon ne kenaqesin e syrit dhe ne edukat pa u perfshire dhe pa shkaktuar asnje debat, @Hera po ashtu qe ka kontribuar per cdo informacion,kuriozitet dhe tema me te gjitha llojet e fushave, @Rrelse padiskutim aktive dhe e perpikte ne cdo aspekt, @Happyheart duke sjell shkrime te ndryshme, etj.... cdo antare ka influenc me menyren e vete.
Faleminderit mignone
Kënaqësi që të kam njohur...☺
 
Zot e befte mire :lolx::lolx:
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.