Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush eshte antare me me shum influenc ktu ne forum ?

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,487
Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
 
  • Pëlqej
Reactions: ABC
Ka ber plot gabime gramatikore kush e ndjen veten mesues te vazhdoj zanatin ne ndo1 tem tjeter jo ktu
 
Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
@Hera hajde se të doli emri për ushtar ?
 
Une lexova po leana nuk jam .....kjo eshte e sigurte

Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
 
Kam qene Helena dikur po shume dikur ....


Por flm
Bravo Helena . Si thash kot ato lart kshu mendoj un skam interes ti bej qejfin kot. Pse sthem per kte lart as nuk lidhet me temat . Kput dhe nji nenvizim tek fjalet qe thash rrezik i ka ber screenshoot e ka derguar ne DM pra theshethemaxhesk
 
Bravo Helena . Si thash kot ato lart kshu mendoj un skam interes ti bej qejfin kot. Pse sthem per kte lart as nuk lidhet me temat . Kput dhe nji nenvizim tek fjalet qe thash rrezik i ka ber screenshoot e ka derguar ne DM pra theshethemaxhesk
T'rujt Zoti të keqen.Se s'kam punë tjetër unë se shef
 
Bravo Helena . Si thash kot ato lart kshu mendoj un skam interes ti bej qejfin kot. Pse sthem per kte lart as nuk lidhet me temat . Kput dhe nji nenvizim tek fjalet qe thash rrezik i ka ber screenshoot e ka derguar ne DM pra theshethemaxhesk

Secili ka domethenje e tij ....
 
T'rujt Zoti të keqen.Se s'kam punë tjetër unë se shef
Po un them kush eshte antari me me influenc ti vete me therret rrelsen veten merresh me fjalet e mija per antar te tjer. Un sa i mbylla muhabetet me rrelsen do merrem prap un sikur skam pun tjeter.
 
Mirmbrema juve qe ju respektoj . Dhe per ata qe sme durojn dot u ktheva prap edij qe ktu do jeni do beni sikur sju intereson do kapni ndo1 moment dhe do me beni intelektualin po ska gje u mesova me ju. Pra tema eshte e till kush antar ka me shum ndikim ktu. Per ata qe i inteson mendimi im eshte ky. Per mua eshte hera ka qen dhe eshte. Ka pasur dhe emra te tjer mos te gaboj Elana dicka e till. Pra as nuk eshte marr me ironi eshte marr me tema te ndryshme ku ka treguar botkuptimin e saj . Pra per mua ajo ka influenc ktu . Mos te ishte ajo do ishte shum keq situata ktu.
ska gje me mir do behet?
 
Po un them kush eshte antari me me influenc ti vete me therret rrelsen veten merresh me fjalet e mija per antar te tjer. Un sa i mbylla muhabetet me rrelsen do merrem prap un sikur skam pun tjeter.
Shpreha mendimin tim ore,sic e shprehe ti tëndin
 
Shpreha mendimin tim ore,sic e shprehe ti tëndin
Po un se shpreh mendim moj me nje qe se ke muhabetin ti ose te ndaj fjalet qe thua ti per dike dhe ti jap efektin qe do ti.
 
Un mendoj qe ligjin ktu ashtu sic ndodh dhe ne realitet e bejn femrat
Ska asgje me te rrezikshme se nje femer dinake dhe te zgjuar te manipulon sic ja ka qejfi dhe as qe e merr vesh ???
Tani si kush jan ato femra ktu akoma si kam ndare se jam akoma i ri ketu ???
 
Un mendoj qe ligjin ktu ashtu sic ndodh dhe ne realitet e bejn femrat
Ska asgje me te rrezikshme se nje femer dinake dhe te zgjuar te manipulon sic ja ka qejfi dhe as qe e merr vesh ???
Tani si kush jan ato femra ktu akoma si kam ndare se jam akoma i ri ketu ???
Hap syt se hajn burra femret ktu ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.