Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush eshte ushqimi juaj i preferuar?

Skam preferenca fare
Jam e mbarë në ushqim.
Ama nga brumërat lëpihem gjithë kohës.
 
Une ha cdo gje vetem ta kem gati mos e gatuaj :D
 
Ska problem.... ne ushqim sjam nazeli....
 
I vogel kam qene shume nazeli,tani kam ndryshuar pak por prap disa gjelle nuk i ha.
 
un hapa temen por skm dhene mendimin tim akoma ?. jam shm nazelie ne ushqim gjellrat nk i ha pothuajse fare , peshkun as qe behet fjal. nese gatuhet peshk nk vij ne shpi deri sa te iki era :p perndryshe do durojn te brrtiturat pse sme than .dhe vdes per pizza hamburger patate te skuqura (me pak fjal cdo gje qe behet e skuqur ) :)
 
Ne pergjithsi ha cdo ushqim zboj naze, por do vecoja frutat e detit.
 
Vdes për pilaf me mish pule....
Ndërsa për të gatuar, i qaj krepat ???
 
Flia ???

Pite fli gjellra me gatu buk shpije tamam goc per shpi dmth lum kush do me mari pres oferta ?????????????
 
Linguine me pesto dhe karkaleca I kam fiksim :p per te gatuar. Jam Nana:p
 
Byreku me gjizë është i preferuari im ???.
Ndërsa ushqimi që une e qaj me lot,janë makaronat.
 
Nuk jam fanse e ushqimit ?. Nuk me pelqen . Νuk ha . Per mua ushqimi eshte te mbushesh barkun kot :p , nuk ka shije per mua ?.
Ps: thone qe byreket i qajj , i gatuaj por nuk i provoj kurre ??
 
Pizzzzzzzaàaaaa e qaj
A me gatu krejtat i di veq ato gaforrre ato gjana koti wekkk joo
 
Më pëlqejnë shumë gatimet tradicionale :-Si fli , specat me ajke , gjize ose të mbushura në furrë etj...

Gatuaj mirë tavën e dheut gjithashtu dhe jani me mish .
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.