• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Kush genjen me shume, femrat apo meshkujt ?

rauli

Tomorrow never comes
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,842
Location
other side
Nuk mund te them qe meshkujt genjejne me shume per hir te gjinise.... ndersa si individide nuk e kam ne karakter genjeshtren , pasi jam ne gjendje qe te perballoj nje realitet te hidhur .

Ps... Jam karaktere e forte nga natyra , mos ma ve re : p
Do ma besh ate kafen a jo?
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,120
Personalisht nuk genjej asnjihere

Kush rren me shumw
Kush te mundet...
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,120
Une...
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,225
Mosha
35
Location
Space
Femrat e bejne genjeshtren me fol me vehte 😂
 
Top