Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush genjen me shume, femrat apo meshkujt ?

Qe ben sikur sgenjen :p

Nuk mund te them qe meshkujt genjejne me shume per hir te gjinise.... ndersa si individide nuk e kam ne karakter genjeshtren , pasi jam ne gjendje qe te perballoj nje realitet te hidhur .

Ps... Jam karaktere e forte nga natyra , mos ma ve re : p
 
Nuk mund te them qe meshkujt genjejne me shume per hir te gjinise.... ndersa si individide nuk e kam ne karakter genjeshtren , pasi jam ne gjendje qe te perballoj nje realitet te hidhur .

Ps... Jam karaktere e forte nga natyra , mos ma ve re : p
Do ma besh ate kafen a jo?
 
Personalisht nuk genjej asnjihere

Kush rren me shumw
Kush te mundet...
 
Une...
 
Femrat e bejne genjeshtren me fol me vehte ?
 
Te kjo pjese jemi dede ne cunat femnat jane lojtare Me rrejt pse ka dale ajo shprehja lot krokodili per femnat pra :p
 
kush te mundet te dyja gjinit ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.