• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Kush ju ka merzitur shume keto kohet e fundit ?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Iva

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,432
Mosha
31
Like kur mendimi i kujtdo me pelqen dhe dislike zakonisht si perdor por edhe po i dhashe do e thot qe e kundershtoj forte.Pls mos mu konfuziono se do vrasesh sh miza ne mendime😜😃
 

Tiku

girl's lover ...
I Rregjistruar/e
Mesazhe
869
Location
Kurkund Land
Like kur mendimi i kujtdo me pelqen dhe dislike zakonisht si perdor por edhe po i dhashe do e thot qe e kundershtoj forte.Pls mos mu konfuziono se do vrasesh sh miza ne mendime😜😃
Moj miza vri sa te dush por une jam tip me zemer te dobt dhe e vuj vuj vuj kete situate. :p:p
 
Last edited:
Reactions: Iva

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,447
Mosha
26
Location
Tiranë
Njëri që ma la seen
Boji like tpaktën 😂
 
Reactions: Iva
Top