Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush ju ka mërzitur shumë këto kohët e fundit ?

Tema zhvendoset tek Diskutime Shoqerore.
@VajzaEmbel permbaju rregullores se forumit dhe menyres e hapjes se nje teme te lutem.

Tema: Asgje.
 
Askush ne fakt smerzitem me askend i mar gjonat me sportivitet. Edhe nese ndodh per gjona te rendesishme mundohem te ruaj qetesine.
 
Më besdisin ofendimet , trimat e tastierave, ironitë dhe ' shefat' që bëjnë sikur nuk i lexojnë e bëhen palë me to duke bo sehir.

S'ia lejoj më askujt të.më mërzisë, thjesht i lë të shprehen!
 
asnji.. nuk merzitem per asgje e per asnji vec familjes time..ato sme merzisin kurr. I am hapyyy
 
Iva qe vetem me jep like e dislike. O cupe ndaje mendjen o like o dislike se nuk jetohet me kete presion. :D
 
Like kur mendimi i kujtdo me pelqen dhe dislike zakonisht si perdor por edhe po i dhashe do e thot qe e kundershtoj forte.Pls mos mu konfuziono se do vrasesh sh miza ne mendime??
 
Thuje se prap nuk do i plas njeriu per ty .. LOL
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.